Otec zakryl dcéru vlastným telom pred streľbou vraha! Zomrel, dievčaťu zachránil život

1000

Pacienti, ktorí sedeli v utorok ráno na traumatológii Fakultnej nemocnice v Ostrave, možno do poslednej chvíle netušili, čo ich čaká. Teda, kým nenápadný stavebný technik Ctirad V. nezačal svoje krvavé vyčíňanie. Pri pohľade do jeho dobrácku tváre by zrejme nikto netušil, čoho bol schopný. Čo ho dohnalo k jeho zbesilému činu, to sám už nikomu neprezradí.

Besnenie Ctirada V. (†42) v ostravskej nemocnici si vyžiadalo šesť zmarených životov. Zbraňou tu zastrelil niekoľko pacientov, medzi nimi boli aj dvaja príslušníci väzenskej služby, ktorí šli navštíviť svojho doktora. Jeden z nich obetoval svoj život pre svoju dcéru!

V utorok došlo v Ostrave k tragédii, na ktorú nebol nikto psychicky pripravený. Muž, ktorý si myslel, že je chorý, prišiel do nemocnice a po chvíľke začal bezhlavo strieľať do ľudí. Päť ich zastrelil na mieste, šiesta obeť zomrela pri operácii.

Z elitného vojnového ostreľovača sa v civile stal masový vrah

Medzi zastrelenými sú aj dvaja príslušníci Väzenskej služby Českej republiky. Smutnú informáciu potvrdila v utorok večer ministerka spravodlivosti Marie Benešová. „Je to pre nás nesmierne zarmucujúca správa,“ uviedla Petra Kučerová, hovorkyňa Väzenskej služby.

Jeden zo zabitých pracoval vo väzobnej väznici v centre Ostravy ako vodič, druhý vo väznici v Heřmaniciach. Prvým z nich je podľa Denníku Petr Š., Ten prišiel do nemocnice na kontrolu so zlomenou nohou.

Film Joker prináša strach! Pripomenul Američanom streľbu v kine

 Hrdinský  čin! 

„Je to obrovská tragédia. V Kyjovici stavali s manželkou, ktorá je lekárkou, rodinný dom,“ povedal Deníku.cz jeden z kamarátov. Nepotvrdené informácie Denníku uvádzajú, že mal do nemocnice prísť so svojou sedemnásťročnú dcérou. Tej svojím statočným činom údajne zachránil život. „On mal byť tým mužom, ktorý sa pred streľbou postavil pred dcéru, a tým ju zachránil,“ dodal zdroj Denníku. Kto bol druhý „bachar“, nie je zatiaľ známe.