Minulý týždeň bez stopy zmizla, teraz našli jej telo bez známok života na kraji cesty v texaskom Houstone. Alexis Robinaultová, na sociálnych sieťach známa ako Alexis Sharkeyová (†26), bola nájdená mŕtva bez akýchkoľvek známok násilia. Jej matka však trvá na tom, že bola jednoznačne zavraždená.

 Alexis našli  nahú a mŕtvu 

Alexis zmizla minulý týždeň a jej telo bolo objavené cez víkend, uviedla polícia v pondelok podľa webu ABC News. Krásna diva, ktorá seba samú označovala za „mentorku“, na sebe nemala žiadne znateľné stropy po násilnom čine. Príčina jej smrti nebola stanovená, dodal portál.

 Zdrvená  matka 

Jej matka Stacy jej vzdala hold na sociálnej sieti. „Budeš nám chýbať. Milujem ťa,“ uviedla. „Nevideli sme sa od minulých Vianoc a to je najdlhšia doba vôbec. Boli sme nedočkaví a nadšení, že ju uvidíme,“ dodala. Kráska sa v Texase vydala za Toma Sharkeye a vyzeralo to na lásku storočia.

„Milovala to, čo robila,“ uviedla mamička. Po dcére začala pochopiteľne pátrať. „Pracovala s online firmou, ktorá predávala produkty spoločnosti zaoberajúce sa zdravím a vlasovými produktmi,“ doplnila matka podľa webu Click 2 Houston. Diva nebola nikde k nájdeniu.

Veľká policajná akcia v prístave! Umučená modelka Violy patrila k podivnej náboženskej skupine!

 Rodina  smutní 

„Bežala som do jej bytu, ale nebola tam. A to sme sa mali stretnúť,“ uviedla podľa matky jedna z jej kamarátok. „Sme zničení. Rodina je zdevastovaná. Jej sesternica, jej sestry, jej trinásťročná sestra, je to ťažké,“ uviedla matka podľa webu Click 2 Houston.

Čo sa s Alexis stalo, je doteraz záhadou …

Sexy modelka Playboya sa utopila pri fotení v Taliansku