Sexy modelka Playboya sa utopila pri fotení v Taliansku

Polícia ju podozrieva zo špionáže!

1408

 

Parížska kráska Galina Fedorovová (32), ktorá pochádza pôvodne z Ruska, si užívala krásy talianskej Sardínie. Spoločne s britským fotografom Yevem Taranovsem sa na požičanom člne vydali fotiť na ostrov. Výlet dopadol tragicky, modelka sa totiž utopila.

Dvojica si mala požičať čln a na ňom vyraziť na fotenie, podľa Taranovsa zastavili uprostred mora, aby si zaplávali. Kotva loďky sa však vraj uvoľnila a plavidlo im ušlo, narazilo až na breh. Fotograf aj modelka zostali uprostred mora, snažili sa vraj doplávať k člnu, ale nedarilo sa im to a fotograf modelku stratil z dohľadu.

Taranovs bol neskôr zachránený blízkym plavidlom, po Galine pátrala helikoptéra pobrežnej stráže. Bohužiaľ ju neskôr našli bez známok života. Loď, na ktorej sa dvojica plavili na ostrov, bola údajne plná prázdnych fliaš od alkoholu a našiel sa aj dron, ktorý vraj chceli použiť na fotenie.

Nahá modelka zneuctila Múr nárekov. Židia kvôli tomu zúria

Polícia však vyšetruje, či náhodou nešlo o špionáž, pretože miesto sa nachádza neďaleko strelnice NATO. „Musíme sa uistiť, že nešlo iba o krytie pre špionáž,“ uviedla hovorkyňa talianskej polície pre Daily Mirror s tým, že budú skúmať fotografie z dronu. Fotograf sa vraj zrútil po tom, čo sa dozvedel o smrti krásky.

Modelka svedčila proti futbalovým reprezentantom a nato v Špindli vypadla z balkóna!

Galina mala na Instagrame viac ako 102 tisíc fanúšikov a často pridávala fotky, na ktorých je veľmi sporo oblečená. „Som iba žena, ktorá si užíva život,“ napísala vo svojom profile.