Pedofila pred basou zachránila obezita! Obete chcú vziať spravodlivosť do vlastných rúk!

1421

Nechutný pedofil Peter John O’Neill (61) zneužil v rokoch 1980 až 1991 veľa malých tasmánskych chlapcov, z ktorých niektorí mali ešte len 10 rokov. Odsúdený bol až teraz k päťročnému väzenia. Lenže previezť ho do neho nie je ľahké. Je totiž morbídne obézny a k tomu inkontinentný. Zneužite obete zúria a hovoria, že sa zložia na drahú prepravu stojacu v prepočte 26 tisíc euro.

V stredu bol 140 kíl vážiaci pedofil, ktorý sa navyše pomočuje, odsúdený na päť rokov väzenia. Odsedieť by si ich mal v Tasmánskom väzení v Hobarte, kde prebiehal aj súd. Lenže O’Neill žije v austrálskej Canberre, kde sa o neho stará na plný úväzok ošetrovateľ. Transport do Tasmánie je vzhľadom k jeho váhe a zdravotnému stavu nesmierne drahý a vyjde na viac ako 26 tisíc euro.

Škola v ktorej pedofil O’Neill vyučoval

 Rany na dušiach sú  nevyčísliteľné 

„Komunita chce ľudí ako O’Neilla vo väzení. Cena za jeho zločiny bola vysoká. Naše utrpenie a rany na duševnom zdraví sú nevyčísliteľné,“ povedal webu The Mercury jeden zo zneužitých študentov, ktorého meno nemôže byť z právnych dôvodov zverejnené. Obete znásilnenia sú ochotné sa zomknúť a zložiť sa na jeho drahý prevoz, aby bolo spravodlivosti zadosťučinené.

Vo väzení záhadne zomrel  kráľ pedofilov! V Prahe zneužil 11 dievčat

„Transportovať tohto obézneho zneužívateľa do Tasmánie bude stáť až 26 tisíc. My ako jeho obete sme ochotní vybrať cenu transportu, aby sa nám musel postaviť a potom si odsedel svoj trest,“ dodal. „Vláda, privezie to vrece hov*en späť do Tasmánie,“ napísala na Facebooku ďalší zo zneužívaných obetí pedofila.

Pedofilná vražda v Československu: vrah malej Barborky chce ísť na slobodu!

 Prejde  mu to? 

„Takže jemu prejde, že zneužíval deti a zničil im životy? Kus ho*na! Môžu sa odvolať?“ Napísala žena na sociálnej sieti. Chlapcov pedofil ako maloletých zneužíval, ako to len šlo. Keď bola jedna obeť chorá, namasíroval jej chrbát a potom sa na ňu vrhol. Veľa ďalších chlapcov o znásilňovaní mlčala, pretože si myslela, že je to ich vina.