Joseph Oberhansley (36) z americkej Indiany čelí mnohým obvineniam. V roku 2014 mal totiž znásilniť, zabiť, zjesť a olúpiť svoju o desať rokov staršiu bývalú priateľku Tammy Jo Blantonovu. Naposledy bol súd odročený, pretože pri hlavnom svedkovi obžaloby sa preukázala kriminálna minulosť. Teraz sa celá kauza znovu prejednáva.

Súd začal v piatok a porotcovia boli varovaní, že počas procesu uvidí fotografie, ktoré zobrazujú naozaj hrozné výjavy. Prokurátor o fotkách údajne povedal, že sú „horšie ako čokoľvek, čo ste kedy videli v horore“.

Telo Tammy Jo Blantonovej vraj policajti našli vo vani, mŕtvola mala odstránené kusy lebky. V dome sa mal nájsť aj tanier s kusom lebky, ktorý bol pokrytý krvou, v koši potom boli kliešte, ktorých rukoväť bola od krvi. Podľa pitvy nešťastná žena zomrela po tom, čo bola dobodaná, nájdenému telu vraj chýbali kusy pľúc, srdca i mozgu.

Vyvraždil zo žiarlivosti celú rodinu! Matku jej dve dcéry a nakoniec sám seba

Podľa polície sa Oberhansley k činu najprv priznal, povedal tiež, že uvaril mozog obete a zjedol. Na súde však obvinený trvá na tom, že je nevinný. Svedkyňa Sabrina Hallová, kamarátka zosnulej, vypovedala, že zavolala políciu po tom, čo neznámy muž, o ktorom sa domnievala, že je to zrejme Oberhansley, zdvihol telefón Tammy.

Sexuálne sadista a kanibal, ktorý jedol mäso svoje obete, dostal novú prácu. Stal sa kuchárom!

Obvinený má pritom bohatú trestnú minulosť. Už skôr v žiarlivostnom hneve pod vplyvom drog zabil svoju vtedajšiu priateľku Sabinu Elderovu. Mal tiež postreliť svoju matku a svojej sestre dať pištoľ pod bradu a ustreliť jej hlavu.