Mama štyroch detí (44) odsekla penis priateľovi a dobodala jeho kamaráta!

Zakrvácaná potom nasadla do električky

880

Rodáčka z austrálskeho Melbourne Jasmine Eveleighová (44) obzvlášť brutálnym spôsobom zavraždila svojho dlhoročného priateľa. Partnerovi odrezala penis! Zavraždila aj jeho kamaráta. Žena, ktorá vychovávala štyri deti, trpí psychickými problémami a po čine sa zakrvavená promenádovala po uliciach mesta! Nakoniec nastúpila do električky.

Austrálčanka Jasmine Eveleighová sa na sociálnej sieti najviac chválila svojimi štyrmi deťmi. Materstvo označovala za svoj najväčší úspech a svoje deti za svoju najväčšiu pýchu.

„Som naozaj požehnaná, že som mamičkou tak láskavého, pozoruhodného, ​​naozajstného gentlemana,“ napísala o svojom najstaršom synovi na Facebook.

Mužov penis našli v chladničke! Obeti krutej vraždy ho odrezala družka? 

Štyridsaťštyriročná žena podľa informácií britského denníka Daily Mail bojovala dlhodobo s psychickými problémami. V minulom roku v júni vraj prekonala nervový kolaps.

„Nikdy som nemala v úmysle ublížiť svojmu okoliu, keď som bola zranená ja. Bola som vo vojne sama so sebou. Nikdy som nemala v úmysle niekoho zraniť, keď som bola na dne,“ napísala v príspevku.

Známy rapper odrezal učiteľovi penis! Nebolo to násilie! obhajuje sa

Teraz však mamička čelí obvineniu z dvojnásobnej vraždy. Kamery v austrálskom Melboure 5. mája v skorých ranných hodinách zachytili ženu, ktorá bola identifikovaná ako Jasmine, ako blúdi ulicami.

Na sebe mala iba podprsenku a zakrvavené topánky. Tričko mala omotané okolo ľavej ruky. Tesne predtým, než bola pristihnutá, ako blúdi ulicami, mala zavraždiť dvoch mužov.

Lorena Bobbittová odrezala manželovi penis kým spal

Jedným z nich bol Samir Esbeck (†59), s ktorým tvorila pár asi desať rokov, a Sarkis Abboud (†61). Na oboch dvoch podľa Daily Mailu zaútočila nožom. Esbeck zomrel vo svojom byte po tom, čo mu agresorka odsekla penis! Zdravotníci mu už nedokázali pomôcť.

Sarkis Abboud zomrel cestou do nemocnice. Podľa polície za sebou vrahyňa zanechala krvavú stopu dlhú viac ako jeden kilometer. Jasmine zatkla polícia v električke.