Známy rapper odrezal učiteľovi penis! Nebolo to násilie! obhajuje sa

1082

Rappera Aarona Beltrana, v Španielsku známeho pod umeleckým menom Sanatório del Atike, čaká súd za odrezanie penisu. Mal sa ho dopustiť na svojom spolubývajúcom, ktorý ho o to vraj požiadal. Finančná odmena za zákrok sa mala odvíjať od počtu divákov na internete.

Andrew B. (35) prišiel do španielskej Zaragozy vyučovať angličtinu. Tejto činnosti sa venoval na jednej z miestnych jazykových škôl. Bol vraj dlhodobo nespokojný so svojím pohlavím, pretože nemal rád svoj penis. V marci 2019 preto údajne požiadal jedného zo svojich štyroch spolubývajúcich o pomoc.

Odhryzla penis lupičovi! Chcel študentku okradnúť a znásilniť, no nevyplatilo sa mu to

Rapper Aaron žiadosť prijal, a ako napísal denník Daily Mail, po štyroch fľašiach bieleho vína, ktoré vypil spolu s „pacientom“, vzal dlhý kuchynský nôž a v sede naproti Andrewovi mu mužstvo odrezal. Všetko mali nahrávať a púšťať naživo do internetového sveta.

Za zákrok mal Španiel od učiteľa prisľúbené v prepočte najmenej 200 euro, maximálne potom 2500 euro. Všetko malo záležať na tom, koľko ľudí celkom na internete akciu uvidí. Či nejakých divákov muži mali, nie je známe.

Inzerovali, že vykonávajú operatívnu premenu pohlavia. Namiesto toho zjedli mužovi penis!

Rappera posadili na štyri mesiace do väzobnej väznice, po vyplatení kaucie bol následne prepustený. Súd ho ešte len čaká. Háji sa tým, že si spolubývajúci penis odrezal sám a že on za nič nemôže, prípadne že všetko bolo z oboch strán dobrovoľné. Zdá sa ale, že prokurátor sa dobrovoľnosťou alebo nedobrovoľnosťou nezaoberá a berie zmrzačenie ako zmrzačenie.

Andrew zatiaľ odletel späť domov do Anglicka. S penisom na svojom mieste. Orgán polícia našla v byte uložený v vrecúšku a v nemocnici silne krvácajúceho Brita vzápätí operovali. Pýchu, o ktorú nestál, mu prišili späť, podľa správ sa operácia podarila a všetka funkčnosť zostala zachovaná.

Kuriozity zo súdnej sieni: Vyťahal si mi vagínu, žaluje žena svojho exmilenca s dlhým penisom. Chce po ňom odškodné

Snáď Andrew nabudúce vyhľadá odborníkmi a nebude sa spoliehať len na zaškrtenie šnúrou od pyžama, na ktorú s rapperom spoliehali pri prvom pokuse.

Neverníkovi († 27) žiarlivá žena usekla penis aj semenníky. Všetko vystavila na krbovej rímse