Inzerovali, že vykonávajú operatívnu premenu pohlavia. Namiesto toho zjedli mužovi penis!

950
Bob Lee Allen a Thomas Evan Gate

Bob Allen na internete tvrdil, že má bohaté skúsenosti s chirurgickou premenou pohlavia, ale skutočnosť bola trochu iná. So svojím manželom síce prevádzali „operácie“, pri ktorých mužom odstraňovali semenníky a penisy, ale tie potom uchovávali v mrazničke a pojedali ich. Neboli to doktori, ale zvrátení kanibali.

Ako napísal web denníka Daily Mail, nedávno mal za samozvanými chirurgami dobrovoľne prísť ďalší človek. Svoje zrejme urobilo aj to, že zákrok ponúkali úplne zadarmo, hoci sa chválili 15 ročnou praxou v odbore. Poškodený muž si skutočne nevybral moc dobrú službu – pod ich skalpelom skoro vykrvácal.

Záujemca o odstránenie pohlavných orgánov meral na miesto niekoľkohodinovú cestu z Virginie až do Oklahomy. Ako vysvitlo z vyšetrovania, nelegálni „chirurgovia“ ho privítali v skromnej ​​drevenej chatke, ktorú si prenajímali prostredníctvom internetovej platformy ponúkajúcej nehnuteľnosti na prenájom.

Maria odrezala manželovi penis a hodila ho psom!

Bob Lee Allen (53) a jeho manžel Thomas Evan Gates (42) muža uložili na drevené lehátko a dali sa do práce. Podľa obžaloby operáciu viedol Bob a Thomas mu podával nástroja.

Obeť bola celý čas pri vedomí, len v pohlavných orgánoch a okolo nich mala napichanú znecitlivejúcu látku. Celá vec trvala dve hodiny! Potom ale vraj muž začal nekontrolovateľne krvácať. Naviac mu mal Bob povedať, že odrezané penisy prechovávajú v mrazničke a potom ich jedia. Nakoniec vraj vyhlásil, že ho nemôžu odviezť do nemocnice, ale že ho radšej zakopú niekde v lese.

Kuriózna nehoda: Muž si prestrelil vlastnou zbraňou penis!

Pokračovali tým, že muži začali vykladať, ako raz nechali niekoho po zákroku cez noc vykrvácať. Nakoniec ale nebohého „pacienta“ predsa len dopravili do nemocnice. Tam sa podrobil život zachraňujúcej operácii a následne kanibalov udal.

Obaja strojcami šialených operácií sú už teraz vo vyšetrovacej väzbe a čakajú na súd. Vyšetrovatelia v ich obydlí našli okrem mrazáku s odrezaným orgánmi aj skrinku plnú zakázaných látok.

Futbalista doplatil na sex s vydatou dámou, našli ho s odrezaným penisom!

Dvojica je obvinená nielen z vykonávania chirurgických zákrokov bez lekárskej licencie, ale aj z neoprávneného držania nebezpečných liečiv, a dokonca aj z jedného ozbrojeného prepadnutia.

Kanibal zjedol jeho semenníky!