Maria odrezala manželovi penis a hodila ho psom!

1275

Malým mestom Obariv na Ukrajine otriasla brutálna vražda. Maria tam uškrtila svojho partnera Oleksandra (49) v spánku! Potom vzala nôž, odrezala mu penis a nakŕmila ním psov. Štyridsaťosemročná žena sa k svojmu činu priznala.

Brutálnu vraždu vyšetrujú policajti z ukrajinského mesta Obariv. Štyridsaťosemročná žena tam zavraždila svojho manžela Oleksandra po tom, čo sa vrátil z nočnej smeny. Oleksander rýchlo zaspal a vtedy na neho Maria zaútočila.
Žena ho v spánku uškrtila vlastnými rukami. Potom išla a vzala pílku, s ktorou mu odrezala hlavu. Kuchynským nožom mu neskôr odrezala penis, ktorý hodila psom. Podľa informácií britského denníka Daily Mail sa snažila rozštvrtiť jeho telo, ale nepodarilo sa jej to.

Kevin Spacey môže byť zbavený obvinenia zo sexuálneho útoku. Zmizol kľúčový dôkaz

Postriekaná krvou utiekla do domu svojich rodičov. Avšak pri úteku ju videla susedka Nadežda Opanasiukovová. „Ruky, chodidlá a oblečenie mala od krvi. Povedala len:, Mám problém. Zabila som svojho manžela. ‘Neverila som jej. Myslela som, že sa pohádali a že ho zrejme udrela. Išla som sa pozrieť, či nepotrebuje pomoc. Keď som vošla do izby, videla som jeho znetvorené telo. Plachta bola nasiaknutá krvou. Spýtala som sa jej, kde je jeho hlava, a ona odpovedala:, Tamto vo vreci ‘,“ uviedla Nadežda, ktorá následne upozornila políciu.

Kráľ komikov Charlie Chaplin bol tiež sexuálny predátor? Jeho mladá manželka ho obžalovala z nezákonných sexuálnych praktík

„Podozrivá sa priznala na mieste. Bola obvinená z vraždy a vzatá do väzby,“ uviedol policajný hovorca Vadim Artiukovič. „Žena uviedla, že bola neustále vystavovaná psychickému a emocionálnemu zneužívaniu a nevidela iné východisko, ako ukončiť svoje trápenie. Susedia povedali, že videli jej manžela, ako ju bije a naháňa ju s pílkou. Žena to ale nikdy nenahlásila,“ dodal hovorca. Vyšetrovanie pokračuje, pokiaľ však bude Maria uznaná vinnou, hrozí jej pätnásť rokov za mrežami.

Neverníkovi († 27) žiarlivá žena usekla penis aj semenníky. Všetko vystavila na krbovej rímse