Kaderník Kevin Bacon sa minulý rok na Vianoce zoznámil na zoznamke pre homosexuálov s Markom Latunskim. Netušil, že rande s päťdesiatročným mužom ho bude stáť život. Latunski dvadsaťpäťročného muža zavraždil, odrezal mu semenníky a zjedol ich!

Minulý rok si dohovorili rande na Štedrý deň Marek Latunski a Kevin Bacon. Dvojica sa zoznámila cez aplikáciu Grinder, kde sa zoznamujú homosexuálne páry. Rande však skončilo brutálnou vraždou. Latunski dvadsaťpäťročného Bacona, ktorý sa živil ako kaderník, bodol do chrbta a potom mu nožom podrezal hrdlo. Tým to však neskočil. Latunski odrezal svoje obete semenníky, ktoré si potom naservíroval ako štedrovečernú večeru.

Policajti podľa informácií britského denníka Daily Mail našli znetvorené Baconovo telo o štyri dni neskôr. Americkí strážcovia zákona vyrazili do domu Latunskeho potom, čo dostali tip, že by sa tam mohol Bacon nachádzať. Jeho nahé telo našli visieť dolu hlavou s lanom omotaným okolo členkov. Päťdesiatročný kanibal sa k svojmu činu priznal.

Kanibali z Ruska zjedli cez tridsať ľudí počas dvadsiatich rokov.

V októbri toho istého roku políciu kontaktoval štyridsaťročný muž, ktorý uviedol, že sa mu podarilo utiecť z pivnice Latunskinovho domu. „Chcem, aby ste vedeli, že som nikdy nič podobné nezažil. Neviem, či ma zdrogoval. Všetko, čo viem, že som skončil zamknutý v tom skur*enej  pivnici, áno? Zviazaný reťazou v pivnici,“ uviedol s tým, že Latunskina stretol ten večer na autobusovej zastávke a podarilo sa mu utiecť potom, čo na zemi našiel nôž, vďaka ktorému sa dokázal oslobodiť.

Ovšem neskôr sa mal k Latunskinovi vrátiť a zostať u neho niekoľko dní. Na strážcou zákona sa obrátil aj dvadsaťdeväťročný muž, avšak ten nakoniec nevzniesol obvinenie, a tak Latunskin nebol stíhaný.

Kanibal pozval ženu na romantickú večeru, kde ona bola hlavný chod…

Obvinený bol až z vraždy Bacona a na súd bez možnosti prepustenia na kauciu čaká vo väznici Shiawassee, odkiaľ ho v utorok previezli do nemocnice. Latuskin bol nájdený vo svojej cele bezvládny. Dozorcom sa ho podarilo oživiť. Podľa šerifa Briana BeGoleho od zatknutia Latuskin odmieta jesť.