Nemeckí policajti odhalili ďalšie detaily hrozného vraždenia v Bavorsku. V sobotu tu v Passau našli troch mŕtvych zastrelených kušou ​​a neskôr aj ďalšie dve mŕtvoly v Dolnom Sasku. Obete z prvej objavenej trojice sa volali Torsten Weiss († 53), Kerstin Endersová († 33) z Porýnia-Falcka a Farina Caspariová († 30) z Dolného Saska. Caspariová mala ostatných dvoch zavraždiť a potom zabiť seba samotnú strelou do krku. Jedna z neskôr nájdenej dvojice žien mala byť milenkou Caspariové.

Podľa nemeckej polície sa jednalo o štvornásobnú vraždu a samovraždu. Telá jedného muža a dvoch žien sa našla v sobotu v Passau a ďalšie dve patriace ženám v meste Wittingen. Smrť prvých troch bola pre políciu záhadou. Ženy boli odeté celé v čiernom, jedna ležala na posteli. Fúzatý muž mal na sebe stredoveké tetovanie.

Torsten Weiss a Kerstin Endersová ležali spoločne na posteli držiac sa za ruky a vedľa seba mali položené svoje závete. Má sa za to, že druhá žena Farina Caspariová dvojicu zavraždila a potom si vpálil šíp do krku. V pondelok policajti našli v byte Caspariovej v meste Wittingen 35-ročnú učiteľku Gertrúdu C., ktorá bola jej partnerkou, a 19-ročnú Carinu U. V byte vraj žiadne kuše ani šípy neobjavili.

Záhadná smrť, niekto kušou zastrelil v penzióne troch hostí

Nemecké médiá navyše zistila, že sa všetky obete vzájomne poznali a v jeden čas tiež spoločne žili. Weiss údajne pre skupinku prenajímal farmárske usadlosti v meste Wietze neďaleko nemeckého Hannoveru. Tu s druhou obeťou Kerstin Endersovou žil niekoľko mesiacov v roku 2017. Na čas tú údajne bývali aj ďalšie tri obete Farina Caspariová, Gertruda C. a Carina U.

Podľa susedov bol Weiss dominantný. Ženy sa k nemu správali s úctou, akoby sa ho báli. Podľa niektorých išlo o malú sektu.

Podľa denníka Bild mala mŕtva trojica z Bavorska záľubu v stredovekých zbraniach, alchýmii a rytierskych turnajoch. Weiss posledných päť mesiacov vlastnil obchod so stredovekými zbraňami a oblečením. Mal tam tiež priestor, kde usporiadal po večeroch lekcie v historickom šerme. Bizarné obchod viedol spoločne s Endersovou, mal na neho i licenciu.

Záhadná smrť krásnej modelky Ivany na swingers party, bola vraždou, alebo nehodou?

Trojica sa vraj nasťahovala do hotela Zur Triftsperre blízkosti rakúskych hraníc o piatkovej daždivej noci, keď sa vracali z Rakúska. Caspariová údajne zaplatila vopred 270 eur za tri noci bez raňajok a potom všetci odišli do izieb. Nemali so sebou žiadne batožinu, neskôr sa len vrátili do auta pre svoje brašne s kušami.

http://www.stcity.sk/zahadna-smrt-olivii-krasnej-pornohviezdy-pricina-smrti-je-zatial-neznama/

Polícia našla v izbe všetky kuše stále zabalené v puzdrách. Na rozdiel od predchádzajúcich správ policajti v utorok oznámili, že v apartmáne vo Wittingen nenašli žiadnu kušu ani šípy.