Muža z Alabamy zasiahla strela z pištole, zrejme ho zabil dvojročný syn

1107

    Políciu na miesto činu privolala manželka zastreleného. Polícia po príchode zistila, že muž má strelné poranenia na hlave, ktorému na mieste podľahol, píše server ABC. „Nemôžem s istotou povedať, že to bola nehoda, ale matka nám zavolala a hovorila, že objavila svojho muža. Myslela si, že ho zastrelil ich syn,“ uviedol detektív Gregg Rector.

    Dvojročný chlapec a jeho otec boli podľa vyšetrovateľov jediní ľudia, ktorí boli pri osudnej streľbe v dome. „Muž bol zastrelený z pištole, ktorá mu patrila. Zatiaľ si však nie sme istí, na koho bola registrovaná. Viac toho v súčasnosti povedať nemôžem,“ uviedol Rector.

    Vyšetrovanie je podľa neho ešte len v začiatkoch a polícia pracuje s celou radou verzií prípadu vrátane možnej samovraždy. Nariadila tiež pitvu, píše server CNN.