Naše zlaté odťahovky: Farmár odpratal cudzie auto ako detskú hračku, blokovali mu cestu, tak ho zničil!

677

Svojrázne vyriešil zamotanú situáciu britský farmár v grófstve Durham. Jeden z vodičov mu tam zablokoval svojím autom príjazdovú cestu, a tak prišiel rad na hrubú silu jeho teleskopického nakladača. Rozzúrený farmár svojím strojom auto odpratal ako detskú hračku.

Predpokladá sa, že dráma prepuklo po tom, čo cez víkend zaparkovalo desiatky áut na vidieckych cestách v blízkosti hradu Barnard v grófstve Durham, čím farmára rozzúrili, uviedol denník Metro. Video zachytáva farmára v stroji s teleskopickým ramenom, ako jedno z áut odhadzuje, ako by sa nič nedialo.
Majiteľ auta síce do stroja kope, ale to mu nie je nič platné, farmár svoje dielo dokončí. Auto zdvihne, otočí na strechu a vytlačí späť do cesty. Keď sa ohúrený vodič snaží mu v tom zabrániť, farmár ho nástavcom ramena zrazí k zemi.

To sa každý deň nepodarí. Auto zostalo visieť nad vjazdom do garáže, vnútri sedeli štyria opilci

Video sa rýchlo stalo hitom sociálnych sietí. Niektorí komentujúci farmárove správanie hrubo odsudzujú a domnievajú sa, že ide o trestný čin. „Rozhodne sa jedná o trestný čin, možno dokonca aj o pokus o ublíženie na zdraví, keď farmár muža zrazí k zemi,“ uviedol jeden z diskutujúcich. „Nechápem jeho správanie, mohol ho zabiť,“ dodal ďalší z diskutérov.

Barnacle: Nová papuča na auto

Polícia v Durhame už prípad vyšetruje. „Boli sme upozornení na správy o incidente na farme v oblasti Teesdale,“ uviedli policajti.