Štyridsaťsedemročná Indka odrezala penis svojmu o 20 rokov mladšiemu susedovi, ktorý ju neustále obťažoval. Potom ho ale odviezla do nemocnice, aby mu zachránila život. Policajti ženu zadržali.

 Stalker obťažoval vydatú  ženu 

Mladý sused ženu zvádzal k pohlavnému styku, hoci je vydatá a má dve deti. Dokonca povedal jej manželovi, že je do nej zamilovaný, čo viedlo k hádkam medzi manželským párom. Preto sa žena rozhodla požiadať o pomoc dvoch neupresnených spoločníkov s ktorých prispením muža premohla a zbavila mužskosti.

Futbalista doplatil na sex s vydatou dámou, našli ho s odrezaným penisom!

Sexuálny stalker v nemocnici v kritickom stave podstúpil operáciu a teraz je jeho stav už stabilizovaný, spresnila polícia, ktorá ženu aj jej dvaja spolupáchateľov zatkla. Ako dôkazy polícia zabavila nôž a zvyšky oddeleného údu.

V Indii nejde o nijako ojedinelý prípad. V roku 2017 odrezala Indka penis mužovi, ktorý sa ju pokúsil znásilniť. V posledných rokoch sa v Indii začína čím ďalej tým otvorenejšie hovoriť o značne rozšírenom probléme sexuálneho násilia. Podľa oficiálnych štatistík bolo v roku 2016 oznámených viac ako 100 znásilnení denne.

Neverníkovi († 27) žiarlivá žena usekla penis aj semenníky. Všetko vystavila na krbovej rímse