Pätnásťročný Dominik sexuálne napadol muža a brutálne ho zavraždil!

901

Mladík ešte školou povinný sa priznal k vražde šesťdesiatročného muža bez domova. Mal ho sexuálne napadnúť, zmrzačiť fľaškou a nakoniec zabiť. Chlapec mal dlhodobo problémy v škole aj s kriminalitou.

K vražde došlo v obci Veľký Krtíš. Iba pätnásťročný Dominik tam mal v júli neďaleko autobusovej zastávky zavraždiť bezdomovca (†60), ktorý na mieste pravidelne prespával. Ubil ho fliaš a skákal po ňom.

Mladík sa k činu priznal a bol prevezený do Banskej Bystrice, kde sa teraz bude na miestnom okresnom súde rozhodovať o jeho vzatí do väzby. „Krajský policajný vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu vraždy 15-ročného chlapca z Veľkého Krtíša, teraz prebiehajú ďalšie procesné úkony,“ uviedla policajná hovorkyňa Faltániová pre televíziu JOJ.

Iračan vo Viedni znásilnil desaťročného chlapca. Sexuálna núdzA, bráni sa

Mŕtveho muža našli okoloidúci. „Policajti s autami, bolo ich tam veľa, vyzeralo to na prvý pohľad ako vražda,“ opísala televízii jedna zo svedkýň, čo sa dialo na mieste činu.

Dominik mal aj napriek svojmu veku po prázdninách nastúpiť ešte len do šiestej triedy, niekoľkokrát totiž prepadol a opakovane mal v škole disciplinárne a iné problémy. Okrem toho mal tiež na svedomí niekoľko krádeží.

Obľúbenú komičku († 22) znásilnil a zavraždil dvadsaťročný násilník tesne po vystúpení

K vražde bezdomovca sa Dominik priznal pri výsluchu. Kriminalisti na mieste činu zaistili množstvo dôkazov proti nemu.