Talibanci obľubujú sex s mŕtvolami a organizujú hon na otrokyne! Bývalá afganská policajtka šokovala

1445

Podľa bývalej afganskej policajtky tálibánski bojovníci znásilňujú dievčatá i od 12 rokov a „majú sex aj s mŕtvymi“. Ako vypovedala, Talibanci chodia od dom do domu a žiadné dievča ani žena si nemôže byť istá, že sa jej vyčíňanie extrémistov vyhne.

Bývalá afganská policajtka prehovorila do médií o svojich skúsenostiach z rodnej krajiny, ktorú narýchlo opustila zo strachu z talibanských hôrd. Odletela do Indie, kde poskytla rozhovor miestnej televízii News 18.

Svedkyňa prebiehajúcich násilností na ženách v Afganistane sa reportérom predstavila ako Muskan. Bývalá policajtka tvrdí, že Talibanci chodia v skupinkách od domu k domu a znásilňujú ženy i dievčatá.

Dievča zastrelili pre nevhodné oblečenie

Podľa Muskan noví vládcovia krajiny vyslali mnoho signálov, že každej žene, ktorá by prekročila zákaz a išla do práce, hrozí smrť alebo fyzické násilie, napísal Mirror.

Hrozby sú podľa Muskan mienené veľmi vážne. „Talibanci nevarujú dvakrát,“ povedala zahalená žena zo svojho indického útočiska. Bojovníci vraj nemajú žiadne zábrany. „Znásilňujú aj mŕtve ženy. Je im jedno, či je človek mŕtvy, alebo živý. Dokážete si to predstaviť?“ Dodala.

Islamský terorista zabíjal pred kostolom Notre-Dame!  Dvoma obetiam odrezal hlavu!

Podľa Muskaninho svedectva talibanskí bojovníci vrážajú do domácnosti a vytrhávajú dievčatá a ženy od rodín. Nasleduje násilie, nútená manželstva alebo rovno nemilosrdná streľba.

Nevesty Islamského štátu trestajú „bezvercov“. Obnovujú kalifát v utečeneckých táboroch

Slobodné aj ovdovene ženy talibanci berú ako „vojnovú korisť“, informoval Sun.

Približne mesiac pred tým, než sa islamské hnutie Taliban zmocnilo hlavného mesta Kábul, a prakticky tak dokončilo bleskové dobytie krajiny, údajne jeho velenie zaúkolovalo regionálnych vodcov, aby islamistom nahlasovali všetky mladé dievčatá od 12 rokov a vdovy pod 45 rokov.

V Nemecku náhodou stretla na ulici islamistu, ktorý ju v Mosule pravidelne znásilňoval