Pedofilove odporné vtipy z vraždy dievčatka! „Maddie je schovaná v pivnici!“

1568
Madeleine McCann v roku 2007 a dnes ako by mohla vyzerať

Bývalý kamarát Christiana B. podozrivého z únosu a vraždy Maddie McCannovej prezradil, ako sa pedofil správal v čase, keď ho polícia vypočúvala prvýkrát. Údajne si z predvolania nič nerobil a tvrdil, že na neho nemajú žiadne dôkazy, dokonca sa smial vtipom o tom, že má určite nešťastné dievčatko schované v pivnici!

Madeleina zmizla pred dlhými trinástimi rokmi z portugalského letoviska Praia da Luz. V tej dobe malo dievčatko necelé štyri roky. Dlhú dobu nad prípadom viselo mnoho otáznikov a polícia bola bezradná, až teraz prišiel konečne prielom.

Z únosu a vraždy malého dievčatka vyšetrovatelia podozrievajú usvedčeného pedofila Christiana B. Ten sa mal v čase, keď došlo k zmiznutiu, pohybovať v tesnej blízkosti strediska, z ktorého sa Maddie stratila.

Maddie zomrela v apartmáne rodičov,

Kriminalisti však podozrivého násilníka podľa nemenovaného zdroja vypočúvali už v roku 2013. Dotyčný sa s Christianom B. v tej dobe priatelil. Pedofil sa údajne polícii vysmieval. Keď dostal oficiálny list od kriminalistov, vraj na neho bol hrdý. „Zasmial sa a povedal, že je to predvolanie. Stál tam a mával tým kusom papiera, mám pocit, že to pre neho bola taká malá trofej,“ opísal bývalý kamarát pre Daily Mirror. „Za pár týždňov sme ho začali podpichovať a hovoriť mu, Christian no tak, pusť Maddie z pivnice ‘a on sa len uškrnul, smial sa a vravel nech ho necháme byť,“ spomenul si muž na vtedy nevinné vtipkovanie, ktoré spätne pôsobí naozaj desivo . Pedofil priateľom údajne tvrdil, že predvolanie dostal iba preto, že v osudnú dobu žil v Portugalsku a prebýval v dodávke.

Polícia povedala rodičom Maddie zdrvujúcu správu, čo sa ich dcére stalo!

Vraj neustále opakoval, že s tým nemá nič spoločné a polícia sa ho len snaží dostať. „Znelo to, ako by si to nacvičoval,“ povedal bývalý priateľ podozrivého s tým, že sa mu potom Christian B. zveril, že išiel na políciu a povedal im, že je nevinný. „Prečo by si to hovoril, ak si len svedok? ‘Spýtal som sa ho, ale on mi odpovedal len:, Poďme si urobiť párty’,“ popísal muž podivnú situáciu, ktorá sa stala pred rokmi.

Nevyriešený prípad: Uniesol tri dievčatká z ich izieb a brutálne znásilnil

Christian bol údajne dobrý kamarát, ale teraz keď na neho myslí, je mu zle od žalúdka, keď vie, čo všetko mohol vykonať!