Polícia povedala rodičom Maddie zdrvujúcu správu, čo sa ich dcére stalo!

1329

Trinásť rokov Kate a Gerry McCannovci dúfali, že sa ich dcérka Madeleine, ktorá zmizla v roku 2007 na dovolenke v portugalskom Praia da Luz, vráti domov. Avšak teraz im polícia vzala všetky nádeje. Zdrveným rodičom prišiel list, v ktorom im prokurátor oznámil, že majú neochvejné dôkazy, že ich dcérka, ktorá zmizla keď mala len tri roky, je mŕtva!

Rodina McCannových v roku 2007 odišla na dovolenku do portugalského letoviska Praia da Luz. Mala to byť dovolenka plná radosti a Kate a Gerry sa tešili, že strávi viac času so svojimi deťmi. Ovšem dovolenka na pobreží Atlantiku dopadla tragicky. Tretí májový deň McCannovci dali svoje deti spať a odišli na večeru so svojimi priateľmi.

Myslím, že ma znásilnil údajný vrah Maddie,

Svojich potomkov chodili pravidelne kontrolovať a pri jednej z kontrol našli postieľku, kde mala spať trojročná Maddie, prázdnu. Rozbehlo sa pátranie, avšak po blonďavom anjelikovi ani stopy. Rodičia Maddie neprestali hľadať a až po trinástich rokoch polícia prišla s tým, že za zmiznutím dievčatka mohol stať pedofil Christian Bruckner, ktorý sa v tom čase pohyboval v Algarve.

Štyridsaťtriročný Nemec je v súčasnej dobe neprávoplatne odsúdený za znásilnenie sedemdesiatdvaročnej turistky, ktorú mal v roku 2005 napadnúť práve v Praia da Luz, za čo dostal sedem rokov. V čase rozsudku si už vo väzení odpykával trest za predaj drog. Strážcovia zákona ho spájajú nielen so zmiznutím Madeleine, ale tiež kvôli zmiznutie ďalších detí, a to ako na území Nemecka, tak v Portugalsku.

Detektíva z prípade únosu Maddie obvinili, že bol šéfom gangu

Nemecká polícia pred časom oznámila, že sa domnieva, že je Maddie mŕtva. Strážcovia zákona však neposkytli žiadne dôkazy, ktoré by to potvrdzovali. Rodičia požadovali dôkazy. Podľa informácií britského denníka The Sun Kate a Gerry dostali zdrvujúce list, v ktorom im tamojší prokurátor napísal, že policajti majú dôkazy, o tom, že dievča zomrela.

„Písali sme McCannovým, aby sme im povedali, že Madeleine je mŕtva, a vysvetlili im, že im nemôžeme poskytnúť dôkazy. Máme konkrétne dôkazy, že náš podozrivý zabil Madeleine. Britská polícia bola informovaná, ale nemajú všetky dôkazy, ktoré máme. Výsledky vyšetrovania spolu zdieľame, ale nie všetky detaily odovzdávame Scotland Yardu. Nemyslím si, že MacCannovi dostali všetky detaily, ale poznajú výsledky,“ uviedol nemecký prokurátor Hans Christian Wolters. „Súcitím s rodičmi, ale ak by sme poskytli všetky detaily, mohlo by to ohroziť vyšetrovanie. Je to prípad vraždy, a nie stratenie. Sme si istí, že vyšetrujeme vraždu, a máme pre to dôkazy,“ dodal Walters.