Podľa polície unesená mamičky Andrea skončila v pazúroch mafie

4068

Prípad únosu Andrei Vlčekovej pred takmer dvoma rokmi vydesil nielen slovenskú verejnosť. Teraz v ňom došlo k nečakanému obratu. Matku dvoch detí uniesli dvaja muži rovno na ulici a za bieleho dňa! Polícia obvinila štyroch možných páchateľov. Tí majú podľa všetkého väzby na slovenskú mafiu.

Trinásty december roku 2016 si budú obyvatelia obce Bojničky pri Hlohovci ešte veľmi dlho pamätať. Toho dňa totiž zmizla nevedno kam Andrea Vlčeková, exmanželka odsúdeného podvodníka Miroslava Vlčka. Ráno ešte stačila odviesť mladšie zo svojich detí do škôlky. Vzápätí k nej pristúpili dvaja muži a odvliekli ju do striebornej Škody Superb. Odvtedy sa po nej zľahla zem.

Krásnu modelku ponúkali únoscovia na predaj v on-line aukcii

Polícia vzápätí zo spoluviny obvinila Andreinho bývalého manžela, ktorý sa tesne pred incidentom vrátil z väzenia. Jeho motív mal byť jasný. Andrea totiž údajne rozpredala majetok, ktorý na ňu pred odchodom do väzenia prepísal. To údajne potvrdilo niekoľko svedkov, aj Vlček sám. Až do tejto doby bol ale Miroslav Vlček jediným podozrivým.
Zvrat nastal teraz, kedy na verejnosť presiakla informácia, že polícia obvinila v tejto kauze ďalších štyroch páchateľov. Údajne vďaka novým svedkom, ktorí vniesli do prípadu odlišný uhol pohľadu.

„Vyšetrovateľ národnej protizločineckej jednotky kriminálnej agentúry v prípade nezvestnej A. V. vzniesol obvinenia proti štyrom osobám pre obzvlášť závažný zločin obmedzenie osobnej slobody. Vyšetrovanie naďalej pokračuje, a preto nie je možné k prípadu poskytnúť ďalšie informácie,“ informoval server Topky.sk Denisa Baloghová, hovorkyňa policajného prezídia.

Dvadsaťročná Češka bola v Anglicku sexuálnej otrokyňou, mala až 30 zákazníkov denne

Už v minulosti sa špekulovalo o tom, že ani Andrea nebola žiadne neviniatko a mala prsty v niekoľkých veľmi pochybných obchodoch. Figurovala dokonca ako korunná svedkyňa v niektorých neuzavretých kriminálnych prípadoch a únos mafie tak mohol byť pokusom o likvidácii nepohodlnej svedkyňe.