Polícia už má jasno v zmiznutí malej Maddie, prihlásil sa dôležitý svedok

1256
Madeleine McCann v roku 2007 a dnes ako by mohla vyzerať

Nemecká polícia tento rok oznámila, že hlavným podozrivým v prípade zmiznutia Britky Madeleine McCannovej je recidivista Christian B., Nemec, ktorý si v súčasnosti odpykáva iný trest. Zatiaľ ale nebol z únosu ani z prípadnej vraždy Maddie obvinený. Polícia už má však údajne vyriešených 90 percent celého prípadu.

„Povedali mi, že majú vyriešené 90 percent prípadu, a vyzerali veľmi sebaisto,“ vyhlásil podľa britského portálu Mail Online vodič sanitky a Christianov známy, Dieter Fehlinger, ktorého dcéra je údajne bývalou priateľkou Christiana B.

Fehlinger tvrdí, že hovoril s policajtmi a tí sú vraj veľmi blízko k obvineniu nemeckého pedofila. „Vyzeralo to, že sú veľmi presvedčení, že Christian B. je ich muž,“ vyhlásil Fehlinger. Ten tiež už tvrdil, že sa pred ním podozrivý muž dokonca pochválil, že by vo svojej dodávke dokázal ukryť drogy, alebo aj dieťa.

Detektíva z prípade únosu Maddie obvinili, že bol šéfom gangu

Fehlingerovu dcéru, Nicole, nedávno obvinil jeden portugalský pár, že dala Christianovi B. tip na ich dom, a on tak ukradol ich rodinné dedičstvo. Nikto však v tomto prípade nebol obvinený, ani Fehlingerová ani Christian B., nie je preto isté, či je toto obvinenie pravdivé. Niektorí si myslia, že ak je Nicole v spojení s podozrivým, mohla by byť kľúčom k zisteniu, čo sa s nešťastnou trojročnou Meddie stalo. Jej otec však trvá na tom, že v prípade rozhodne nie je zapojená a ona sama vyhlásila, že Christiana sotva poznala.

Polícia povedala rodičom Maddie zdrvujúcu správu, čo sa ich dcére stalo!

Vedúci vyšetrovanie Hans Christian Wolters údajne oznámil rodine McCannových, že majú konkrétne dôkazy o tom, že je dievčatko mŕtva. Povedal tiež, že dúfa, že budú môcť podozrivého skoro obviniť a vyšetrovanie nepotrvá večne. Právnik Christiana B. si však myslí niečo iné. „Podľa toho, ako sa mi veci teraz javia, neočakávam žiadne obvinenia, myslím, že trestné stíhanie sa nezačne,“ povedal podľa portálu.

Syn slávneho letca bol unesený z domu plného ľudí

Madeleine McCannova zmizla krátko pred svojimi štvrtými narodeninami v roku 2007 z portugalského letoviska Praia da Luz. Tam bola s rodičmi na dovolenke. Polícia odvtedy po nej neúspešne pátra a jej rodičia dúfajú, že je stále nažive.