Šéf Wagnerovej žoldnierskej skupiny Jevgenij Prigožin čelí obvineniu, že v jednom petrohradskom hoteli pravidelne platil za sex mladým pannám. Pre tieto „radovánky“ mal údajne rezervované izby, ktoré boli prísne strážené jeho ľuďmi. Píše o tom britský The Sun, podľa ktorého jeden z ruských serverov dostal znepokojujúcu správu o tom, že Prigožin údajne zneužíval mladé dievčatá a vyhľadával styk s pannami. Ide o ohováranie, snahu o diskreditáciu muža, ktorý stál za prekvapivým ťažením na Moskvu, alebo pravdu?

Britský denník The Sun uviedol, že 62-ročný vodca wagnerovcov Jevgenij Prigožin je podozrievaný z toho, že zneužíval mladé dievčatá, čo ho údajne podľa vlastných slov udržovalo mladým. „Záľubu“ mal mať špeciálne v pannách. Škandalózne detaily zo súkromného života Prigožina prichádzajú po tom, čo ťaženie wagnerovcov Ruskom skončilo de facto stiahnutím žoldnierskej skupiny z invázie na Ukrajinu a presunom wagnerovcov do Bieloruska.

Šéfovi Wagnerovcov Prigožinovi napriek vojne prekvitá biznis s nekvalitnými potravinami.

„Základnou“ Prigožinovho rotujúceho háremu bol údajne jeden z petrohradských hotelov, kde mu robili spoločnosť sotva osemnásťročné dievčatá. Podľa The Sun o tom vypovedá „odporná dokumentácia odovzdaná ruskému spravodajskému webu“.

Prigožin je v nej tiež obviňovaný ako ten, ktorý častoval dievčatá prezývkou „šampón“, pretože ich prirovnával k hotelovým darčekovým predmetom, ktoré sa „použijú a vyhodia“, píše The Sun.

„Zabijem každého, rozrežem celú vašu rodinu,“ kričal Wagnerovec. Po návrate z frontu znovu zabíjal

Svedectvo istej Mashy potom má vypovedať o tom, že Prigožinovi v roku 2019 „predala“ svoje panenstvo za 482 libier. V tej dobe mala 18 rokov. „V posteli to bol z jeho strany prepadák. Svoje malé prirodzenie mal vylepšené implantátmi,“ tvrdila Masha.

Ďalej potom dodala, že v spomínanom hoteli mal Prigožin na tieto účely vyhradené izby, ktoré boli pod neustálym dohľadom jeho ľudí. „V hoteli mal dievčatá, ktorým za sex platil aj 5 tisíc rubľov. Až od nich som zistila, že sa jedná o Prigožina. Všetko bolo hrozne rýchle. Peniaze spravidla nechával na hromade na stoličke,“ popisuje údajné správanie vodcu žoldnierskej Wagnerovej skupiny.

Putinov vojak znásilnil na Ukrajine ročné dieťa a natočil sa pri tom. Pedofila v Rusku zadržali

Podľa ruských zástupcov odborového zväzu sexuálnych pracovníčok mával Prigožin sex bez kondómu, pretože vraj veril, že si takto vymieňa energiu a tekutiny.