Správna manželka má upratovať a obskakovať svojho muža, tvrdí Ruska. Vyučuje to v kurze

1011

Mysleli ste si, že doby, kedy boli ženy otrokmi manželov a domácnosti, sú definitívne za nami? Nie tak celkom. Podnikavá Ruska dokonca organizuje kurzy, kde ženy učia „správnemu správanie“.

„Muž by sa mal o ženu starať, zatiaľ čo žena ho má prijímať takého, aký je, a veriť mu. A byť mu vďačná,“ tvrdí Alesja Terechova, zakladateľka kurze „Žena vnútri“.

Ženy sa u nej učia, ako sa správne starať o domácnosť a činiť muža šťastného. Okrem toho im Terechova radí, ako sa dobre obliekať a starať sa o svoju vizáž, aby k ujme neprišiel ani mužov zrak.

„Som názoru, že žena musí robiť domáce práce. Keď sa manžel vracia domov z práce, všetko musí byť perfektné. Musí pre neho navariť a nakŕmiť ho. Musia byť krásne oblečené. Musia sa postarať o deti,“ pokračuje.

A kde má žena vo všetkom tom upratovaní, varení, skrášľovaní sa a obskakovanie manžela nájsť ešte čas na zamestnanie? Do toho podľa Terechovy ani chodiť nemá. Uškodilo by to jej ženskosti. „Ženy by mali vedieť, že prácou a zarábaním peňazí stráca ženskú energiu a nie sú už stopercentne žiaduce. To je fakt.“

Zaujímavosťou je, že sama Ruska nemá manžela ani deti. Kvôli biznisu vo školení gazdiniek na to samozrejme nemá čas.