Dvadsaťosemročná Rosanna Arkle sa stala hviezdou Instagramu a na svojom instagramovom profile má už viac ako tri milióny monitorujúcich. Blonďavá kráska si zarobí až 3 tisíc eur za jednu fotku.
Internetová celebrita vyrastala na Novom Zélande, ale pred ôsmimi rokmi sa presťahovala do austrálskeho Gold Coastu. Aj keď nikdy neplánovala kariéru na Instagrame, nakoniec sa jej to podarilo, pričom úspech pripisuje aj tomu, že sa zúčastnila televíznej reality šou o tom, ako Novozélanďania žijú a pracujú v Austrálii.
    „Kúpila som si svoj prvý dom tu na Gold Coast, čo bol môj cieľ. Sociálne médiá mi dovolili, aby som sa prišla domov na Nový Zéland pozrieť, kedykoľvek len budem chcieť,“ povedala Rosanna.
Podľa nej je veľmi dôležité investovať do kvalitného digitálneho fotoaparátu s Wi-Fi, pretože z neho môže ihneď posielať fotky do telefónu a z telefónu ich uploadovať na Instagram. Prezradila, že aby ste získali fanúšikov, musíte s nimi komunikovať a klásť im otázky. Rosanna sa dokázala prispôsobiť tomu, ako Instagram funguje. Fotografie pridáva buď hneď zrána, alebo okolo šiestej či siedmej hodiny večer, kedy na Instagram chodí najviac ľudí.
Od ostatných modeliek na Instagrame sa Rosanna nelíši. Prezradila, že rovnako ako ostatné chodí na prechádzku so psom, do posilňovne, varí si večeru, sleduje Netflix a podobne.
Výška odmeny závisí od počtu monitorujúcich. Za jednu propagačnú fotku si môže človek zarobiť 0,1 percento z celkového počtu monitorujúcich, a tak sa hranice tejto krásnej ženy pohybuje okolo 3 tisíc eur.

A samozrejme zabudla podotknúť, že musíš byť ešte jeba ako ona 🙂