K šialene brutálnemu a krvavému útoku došlo v texaskom meste New Boston. Žena u nej doma zaútočila na nastávajúcu mamičku Reagan Hancockovú (†22), ktorá bola v siedmom mesiaci tehotenstva, a z maternice jej vyrezala plod. Napadnutá i jej dieťa bohužiaľ zomreli.

K násilnému incidentu a obrovskej rodinnej tragédii došlo v piatok dopoludnia, uviedol web Texarkana Gazette. Polícia dostala hlásenie o zomrelej osobe o 10 hodine 20 minúte. Na mieste činu to vyzeralo ako na bitúnku. Prvý, kto sa na ňom objavil a urobil desivý nález, bola matka zavraždenej.

Reagan Hancocková

Podľa hovorcu Texaského oddelenia verejného bezpečia Gregga Williamsa bola zavraždená objavená vo svojom dome. Policajné vyšetrovanie potom odhalilo, že išlo o tehotnú ženu, ktorej niekto vyrezal jej plod priamo z maternice. Dieťa bohužiaľ násilné vybratie z tela matky neprežilo.

Ups…Tehotná vrahyňa Janáková utiekla! Nechali jej cestovný pas

 Vrahyňa skončila vo  väzbe 

Reagan čakala dievčatko, ktorú chcela s manželom Homerom pomenovať Braxlynn. Žena podozrivá z vraždy bola zatknutá políciou v Oklahome. V súčasnosti je umiestnená vo väzbe. Polícia zatiaľ ďalšie informácie k prípadu poskytovať nemieni.

Podľa webu True Crime Society je vrahyňou kamarátka Taylor Parkerová (27) známa tiež ako Taylor Mortonová, ktorá sa k činu už údajne doznala. Jej motív však zostáva naďalej záhadou. Za Reagan teraz smutní celá rodina vrátane malinkej dcérky Kynlee Grace, ktorá bude musieť vyrastať bez mamičky.

Matka, ktorá bola odsúdená za pôrod do záchodu na 20 rokov, je už na slobode a znova tehotná.

 Satan z mäsa a  kostí 

„Prosím o vaše modlitby pre našu rodinu bez prestania. Naša milovaná dcéra Reagan Hancocková a jej milovaná dievčatko Braxlynn boli včera zavraždené satanom z mäsa a kostí,“ uviedla podľa webu Daily Star matka zavraždenej.

Vraždil zo žiarlivosti! Tehotnú priateľku zviazal, do pusy jej napchal guču z fólie a nechal ju umierať