Muž odsekol nevernej manželke hlavu a odniesol ju na policajnú stanicu!

1363

Šokovaní okoloidúci si mohli na ulici hlavu odkrútiť. Po asfalte si vykračoval muž s krvou pomazanom žltom tričku s obrovskou sekerou na ramene. Mnohí neverili vlastným očiam, keď identifikovali, čo nesie v druhej ruke. V nej totiž za hustej kadere držal krvavú ženskú hlavu. Muž mieril na políciu. Išiel sa udať za vraždu svojej manželky a jej hlavu si vzal so sebou. Asi aby mu verili.

Od miesta činu to na polícii mal cez 2 kilometre. Po celú cestu ho na uliciach mesta Baber v indickom štáte Uttarpradéš nikto nezastavil. Na stanici podľa indických médií potom čakal 15 minút, než ho slúžiaca smena nahlásila svojim nadriadeným. Tento prípad totiž evidentne vyžadoval vyššie šarže.

Kinnari Yadav (40) vypovedal, že chcel pôvodne zabiť Ravikanta Kanta, o ktorom sa domnieval, že je mu s ním jeho žena Vimla (†35) neverná. Že s ním má „niečo mať“, vrahovi o niečo skôr to povedali susedia. Kinnara možná nevera tak rozhnevala, že keď sa vrátil v piatok z pochôdzky po meste a uvidel manželku v priateľskom rozhovore so susedom, začal besnieť.

Manžel odsekol svojej žene hlavu, potom sa s ňou vybral na policajnú stanicu

Susedia, ktorí s klebety o nemanželskom milostnom živote jeho ženy prišli, by asi boli menej zhovorčiví, keby tušili, akým strašným spôsobom s ich správami Kinnari naloží.

Sused v rozhovore s Vimlou podľa polície práve rozprával, že by si rád zohnal býčka, a ona mu dávala nejaké tipy, kde by ho mohol zohnať.

Hlavu nezvestnej sedemnásťročnej Wilmy našli zabalenú v alobale v dome jej ex!

Kinnari ale v mužovi videl len možného milenca, ktorý mu lezie za ženou, a vrhol sa na neho. Sekera ho vážne zranila, ale podarilo sa mu pred patologicky žiarlivým manželom utiecť. Teraz podľa Daily Star leží v nemocnici a jeho stav je stabilizovaný. Kinnarimu ale odohnanie domnelého soka nestačilo. Zbraň obrátil proti svojej žene. Zabil ju a potom jej odsekol hlavu.

Vražda zo žiarlivosti. Mladomanžel brutálne dobil nevestu na svadobnej hostine!

Kinnari má s manželkou dvoch synov Bhagat a Prahlad. Ani jeden v čase, keď k žiarlivé scéne a vražde ich mamičky došlo, neboli doma. Muž už bol obvinený z vraždy a vyšetrovanie pokračuje.