Manžel odsekol svojej žene hlavu, potom sa s ňou vybral na policajnú stanicu

1670

Satish (35) odťal hlavu svojej manželke Roope, s ktorej hlavou následne došiel na policajnú stanicu. Priznal sa k vražde, zatiaľ čo mával s uťatou hlavou sem a tam. Šokovaní a znechutení policajti na neho okamžite začali naliehať, aby hlavu vrátil späť do odpadkového vreca, v ktorom ju priniesol.

Šokovaný policajný úradník zachytil na svoj mobil video, ako tridsaťpäťročný Satish prišiel na policajnej stanici v indickom mestečku Ajjampura. V jednej ruke držal mačetu a v druhej vrece na odpadky, z ktorého vytiahol uťatú hlavu svojej manželky. Držiac ju za vlasy miešal s ňou zo strany na stranu. Kamera zachytila ​​ženine rysy tváre a jej tmavé vlasy.

 Trest pre nevernú   manželku 

„Toto je moja žena!“ kričal Satish. „Dal som jej všetku lásku, čo som mohol!“
Keď hlavu opäť vložil do plastového vreca, oznámil policajtom, že ho manželka podvádzala a on stratil trpezlivosť, keď ju uvidel s iným mužom. Sťažoval sa, že Roope dala prednosť jeho sokovi menom Sunil, hoci pracoval iba ako robotník a mal dokonca zločinecký záznamy v registri trestov.

Takisto oznámil polícii, že jeho žena vybrala pôžičku vo výške 300 000 indických rupií (cca 3 650 eur) a venovala ich svojmu milencovi. Strážnici museli sprvu muža upokojiť, aby mohli zaznamenať jeho vyhlásenia a začať s formálnym vyšetrovaním vraždy.

Vražda zo žiarlivosti, Tono dobodal pred ľuďmi v reštaurácii krásnu Denisu!

Inšpektor Ramachandra Nayak povedal, že Satish bol vzatý do väzby po tom, čo polícii ukázal miesto, kde zanechal pozostatky tela svojej manželky.

Vrchný komisár Annamalai povedal: „V oblasti Ajjampura všeobecne platí, že ktokoľvek spácha zločin, ide sa priznať na políciu. Aby však niekto vkráčal na policajnej stanici a položil na stôl ľudskú hlavu, to je pre nás všetkých niečo úplne nové. „