V regióne Záhorie na západe Slovenska miznú v lesoch hubári. Počas dvoch dní museli policajti z okresu Senica hľadať hneď niekoľko milovníkov húb. Tí sa zatúlali v tamojších lesoch a nemohli nájsť cestu von. Všetkých sa našťastie podarilo v poriadku vypátrať.

 Hubársky bermudský  trojuholník?

O záhorskom „bermudskom trojuholníku“ informovali na sociálnej sieti policajti z Trnavského kraja. Uviedli, že prvým strateným bol sedemdesiatšesťročný muž, ktorý si vyrazil na huby za obcou Borský Mikuláš. Senior mal bohužiaľ iba starý telefón bez dát a GPS. Našťastie policajtka, ktorá prípad strateného muža riešila, dobre poznala tamojší les, a tak s mužom cez telefón prešla celú trasu od zaparkovaného auta až k miestu, kde sa nachádzal. Vďaka tomu sa ho potom pátracej skupine podarilo nájsť. Celá akcia trvala asi dve hodiny.

Bermudský trojuholník chcel zdolať v bubline. Nakoniec volal o pomoc

Hneď nasledujúci deň museli policajti opäť do lesov. V lokalite Lakšárska Nová Ves sa stratila pani Magdaléna so synom. Stratená žena poslala polícii fotografiu miesta, kde sa nachádzajú. Miestny poľovník spoznal tamojší posed a políciu k stratenej dvojici doviedol.

Brutálna vražda v lese! Manželský pár vyrazil na huby a už sa nevrátil

V ten istý deň sa stratila ešte ďalšia hubárka. Žena (85) z Bratislavy si vyrazila na huby s vnučkou. V lese sa ale rozdelili a seniorka sa stratila, zavolala preto 158. Nakoniec jej pomohol okoloidúci muž.