Vagínu si zalepila sekundovým lepidlom a obvinila expriateľa z únosu!

Dostala 10 rokov natvrdo!

804

Na začiatku septembra v Španielsku padol nevídaný rozsudok. Na 10 rokov ide za mreže mladá žena, ktorá si vymyslela, že ju mal uniesť jej bývalý priateľ a ako ju nechal pohodenú na ulici, mal jej zalepiť intímne partie sekundovým lepidlom. Ukázalo sa, že si to všetko vymyslela a dokonca sa aj sama zalepila!

Vyzeralo to najskôr na barbarské macherské šialenstvo jedného muža, vykľul sa z toho ale nechutný podvod hysterickej expriateľky. Vanesa Gestová a Ivan Rico (36) zo španielskeho mesta Bembimbre sú hlavnými postavami tejto frašky.

Únos Slovenky v Tanzánii! Štyria muži ju vtiahli do auta

Keď na Ivana padlo obvinenie, musel ísť na niekoľko dní do cely predbežného zadržania. Rodina stála od počiatku za ním – mamička dlhé dni preplakala, jeho brat stále tvrdil, že obvinený v inkriminovanej dobe tvrdo spal.

Obžaloba ale prišla s tým, že v ten večer v októbri 2016 k Vanese domov prišlo čierne auto. Podľa webu denníka El Español mal Ivan bývalku násilím odviezť s pomocou dvoch komplicov na neznáme miesto, kde ju vraj zmlátil a znásilnil. Nakoniec jej mal nastriekať do vagíny sekundové lepidlo a polonahú ju pohodiť v meste.

Podnikateľku našli s odrezanou hlavou! Manžel NEZAPLATIL VÝKUPNÉ, napísali k telu únoscovia

 Večierka a  smetiari 

Ako sa ukázalo, nič z toho sa nestalo. K odhaleniu nepoctivej lži pomohli záznamy z bezpečnostných kamier. Tie jasne ukazujú, že si Vanesa nakúpila všetko potrebné k svojmu „únosu“ vo večierke deň predtým, vrátane lepidla a noža. Tým sa potom porezala, aby šialeným klamstvám dodala na hodnovernosti.

Ďalšia kamera v blízkosti jej bydliska dokázala, že okolo jej bydliska neprešlo žiadne podozrivé vozidlo… V čase, keď malo k únosu dôjsť, sa ulicou mihlo jediné – bol to smetiarske vozidlo.

Pedofilove odporné vtipy z vraždy dievčatka! „Maddie je schovaná v pivnici!“

 Dostala 10 rokov  natvrdo!  

„Zalepená klamárka“, ako sa okrem iného Vanese v Španielsku začalo hovoriť, dostala 10 rokov natvrdo a k tomu peňažnú pokutu 28-tisíc euro, ktorú musí vyplatiť poškodenému Ivanovi.

Bývalá obhajkyňa Vanesy rozuzlenie prípadu ťažko rozdýchavala. So svojou klientkou rozviazala styky a odmieta s ňou prichádzať do kontaktu. Hoci je advokátka, správanie mladej ženy ňou veľmi otriaslo. Dalo by sa povedať, že až neprofesionálne. „Od prvého okamihu som jej všetko skutočne verila, a preto som ju obhajovala. Cítim sa ponížená a oklamaná,“ povedala doslova právnička.