Podnikateľku našli s odrezanou hlavou! Manžel NEZAPLATIL VÝKUPNÉ, napísali k telu únoscovia

1532

Hroznú vraždu vyšetruje mexická polícia. Miestnu podnikateľku uniesli priamo na ulici, keď vyzdvihovala svoje deti, a potom útočníci po jej manželovi požadovali výkupné vo výške štyroch miliónov pesos (189 tisíc eur).

Jej telo bez hlavy bolo neskôr nájdené v igelitovom vreci pohodené na ulici aj s odkazom, že bola zavraždená, pretože „manžel odmietal zaplatiť výkupné“.

Susan Carrerová bola unesená z pred domu známych, kam si prišla vyzdvihnúť jedno zo svojich detí. Žena zazvonila na zvonček a zatiaľ čo čakala, kým jej niekto otvorí, v ulici sa objavilo auto, z ktorého vyskočil muž a násilím ju počas niekoľkých málo sekúnd vtiahol do auta.

Týždeň nato sa na parkovisku v mexickom meste Coatzacoalcos objavilo jej telo bez hlavy zabalené v igelitovom vreci spolu s odkazom od únoscov: „Toto sa mi stalo, pretože môj manžel si hral na tvrďasa a odmietol zaplatiť výkupné.“ Podľa miestnych médií únoscovia požadovali celkom štyri milióny pesos (189 tisíc eur). List Heraldo de Mexico uviedol, že rodine sa ale nepodarilo dať taký obnos dohromady.

Najväčší únos Čechoslovákov v dejinách!

Luis Manríquez tragickú smrť svojej manželky potvrdil na sociálnej sieti, kde zároveň poďakoval všetkým, ktorí mu v uplynulých dňoch boli oporou a modlili sa za nich. Pár spolu údajne vlastnil spoločnosť Pexaluminio, ktorá sa zaoberá spracovaním a predajom hliníka. Polícia po vrahoch intenzívne pátra, zatiaľ ale nikto nebol zatknutý.

Krásnu modelku ponúkali únoscovia na predaj v on-line aukcii