Súd s brutálnym členom gangu Sátorovcov Lehelom H., ktorého prezývali Hrobár, začne koncom februára. Na jeho pozemku v Trnavskom kraji polícia počas rokov našla niekoľko mŕtvych tiel. Muž teraz čelí obvineniu z piatich vrážd, vrátane likvidácii svojho bývalého šéfa Ľudovíta Satora.

K vražde bývalého šéfa Ľudovíta Satora sa obvinený muž priznal už v roku 2010. Spoločne s ďalšími členmi gangu Kristiánom K. a Františkom Z. sa mali dohodnúť na odstránení bossa. Satora dorazil k obvinenému na slepačiu farmu. Pôvodne ho mal zastreliť Kadár, ten ale zostal ukrytý v garáži, a tak vraždil Hrobár. Mŕtvolu mali zakopať pomocou bagra, čoskoro nato ju však vykopali a presunuli. Dodnes polícia Sátorove telo nenašla.

Účtovníka skupiny Andreja Reisza mal zavraždiť pred svojou smrťou sám ich boss, hoci pôvodne sa mal role vraha zhostiť Kristián K. Nevyšiel ale z úkrytu. Keď si Reisz prišiel k Lehelovi H. na pozemok zazimovať loď, do hlavy ho strelil šéf gangu Sator. Telo vraj potom Hrobár rozdrvil v mlynčeku na mäso a zvyšky hodili do Dunaja. Urobili to vraj preto, že Kristián K. účtovníka neznášal.

Ďalší útek odsúdeného mafiána! Polícii utiekol šéf podsvetia, ktorý bol odsúdený v stredu na doživotie.

Ďalší dvaja ľudia zomreli preto, aby nemohli svedčiť pred súdom o podvodoch gangu. Posledným mŕtvym, z ktorého vraždy je Lehel H. obvinený, je Čaba Karika. Ten údajne spoločne Reiszom a práve Lehelom H. v roku 2003 vylúpili bezpečnostnú schránku v banke. Členovia gangu mali strach, že ich udá na polícii, a tak ho radšej zniesli zo sveta.

Mafiánsky boss ktorý chcel vstúpiť do politiky.

„Je tam päť vrážd celkovo, je tam členstvo v zločineckej skupine a krádež. To je všetko, čo vám k tomu môžem povedať, pretože to nie je tajné, ale ako sa k tomu postaví môj klient a akým spôsobom bude vedená obhajoba, k tomu sa vyjadrovať nebudem,“ povedal pre TV JOJ obhajca obžalovaného Juraj Gavalec.

Brutálny gang vrahov svoje obete zomlel v mlynčeku na mäso

Lehel H. ovšem už z minulosti čelí ďalším vážnym obvineniam. Podľa jedného z nich spoločne so svojím nevlastným synom napadol svoju manželku a zmlátenú ju zamkol do klietky s 200kilovým levom.