Vražda zo žiarlivosti! Mladý tyran ubil priateľku, rozzúrilo ho vraj, že v bazéne ukázala prsia

1100

Polícia sa snaží dolapiť muža (18), ktorý mal zavraždiť svoju priateľku (†24) len preto, že sa jej na večierku po skoku do bazéna omylom uvoľnili plavky a dievča pri tom ukázala viac, ako chcela. Sestra obete označila útočníka za netvora. Nikolas Iori Maichon je však stále na úteku.

Brazílčan Nikolas Iori Maichon (18) zo São Paula je obvinený z brutálneho umlátenia svojej priateľky kvôli banálne príhode v bazéne. Ana Paula Coutinhoová (†24) bola osudného dňa spolu s priateľom a ďalšími mladými ľuďmi na party. O život zrejme skutočne prišla jeho rúk.

Na trest smrti sudca odsúdil dvoch mužov, ktorí pri diaľnici znásilnili ženu pred jej deťmi

Ana Paula mala v jednej chvíli skočiť do bazéna, kde sa jej podľa svedkov zviezol horný diel plaviek. Ukázala tak účastníkom večierku viac, ako mala v úmysle. Ako uviedol web denníka Sun, Maichona scéna tak rozzúrila, že na dievča agresívne zaútočil a obvinil ju z toho, že sa pred ostatnými úmyselne odhalila.

Podľa polície, ktorá na mladíka vydala zatykač, ju mal potom napchať do auta a umlátiť na smrť. Už zrejme mŕtvu ju údajne doviezol do nemocnice a utiekol. Od tej doby sa po ňom pátra. Svedkovia potvrdili, že dievča na party zmlátil a odišiel s ňou. Dodávali, že v poslednej dobe Anu aj pred ľuďmi často napádal.

Každá žena by mala nosiť zbraň, hovorí kráska prezývaná Kráľovná pušiek

Podľa informácií miestnych médií Maichon zavolal rodine obete a povedal, že sa Ana utopila. Podľa jeho verzie sa ju snažil pri bazéne oživovať a vziať ju domov, kde vraj mala zvracať krv. Vykladal ďalej, že potom zavolal svojej matke, ktorá mu mala pomôcť dopraviť dievča do nemocnice.

Čaká vraha krásnej Adriany trest smrti? Na Bali ju dobodal expriateľ

Túto verziu ale podľa dostupných informácií vyvracajú ako svedkovia udalostí, tak aj lekári. Príčinou smrti podľa nich nebolo utopenia, ale fraktúra lebky. Keď Anina rodina dorazila do nemocnice, na mieste síce skutočne bola matka predpokladaného útočníka, ale on sám zmizol. Sestra úbohé dievčatá Maichona pre miestne médiá označili za „netvora“.

VIDEO: Brazília má nový trend v opaľovaní, plavky z lepiacej pásky

Miestni o tragédii a zbytočne zmarenom živote hovoria ako o ďalšom prípadu násilia na ženách, s ktorým sa v juhoamerickej krajine dlhodobo stretávajú.