Zariadenie v podobe náramku na ruku monitoruje hladinu hydratácie a potu v reálnom čase, pričom presnosť je vysoká. V neposlednom rade má náramok k dispozícii pokročilé spánkove metriky a inteligentný budík.

LVL meria pomocou množstva potu, koľko tekutín potrebujete doplniť. Zároveň vás informuje, kedy by ste dané tekutiny mali vypiť. LVL je veľmi užitočné zariadenie pri cvičení, pretože vám prezradí, koľko tekutín prijať pre udržanie výkonu. A tiež sa dozviete, koľko vody by ste mali vypiť, než si ľahnete do postele.

the-lvl-kickstarter-02

Unikátny náramok na ruku disponuje celofarebným OLED displejom a postrannými tlačidlami. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov remienkov – čierny kožený, hnedý kožený či silikónový.

LVL na crowdfundingovom portáli Kickstarter mal za cieľ vybrať 50 tisíc dolárov, ale nakoniec sa kampaň užívateľom natoľko páčila, že na účte pristálo vyše 1 milión dolárov.

Ak sa vám prístroj na monitorovanie hydratácie tela pozdáva, môžete si ho predobjednať za 129 dolárov na stránkach spoločnosti. A k dispozícii ho budete mať v júli 2017.