Žena predstierala rakovinu a peniaze podvodne vybraných na liečbu rozfofrovala za hazard. Skončila v base

847

Klamala, podvádzala, vymýšľala si a hrala na city. Prefíkaná Nicole Elkabbasová (43) z anglického grófstva Kent predstierala, že má zákernú rakovinu vaječníkov a umiera. Tvrdila, že jedinou nádejou na jej záchranu je experimentálna a značne drahá liečba v Španielsku. Založila si verejnú zbierku, kde od dobrodincov vybrala cez 55tisíc eur. Lenže na jej habaďúru sa prišlo a klamárka teraz na súde spoznala svoj trest.

Zatvorené oči, tvár skrivený bolesťou a viditeľné vyčerpania. Pri pohľade na fotku Nicole sa jej mnohým uľútostilo, pretože vyzerala chorá. A chorá tiež bola. Lenže foto, ktorým citovo vydierala dobrodinca na internete, nebol nadobudnutý po zákroku súvisiacim s rakovinou. Na nemocničnom lôžku sa podvodníčka v skutočnosti spamätávala po odstránenia žlčníka.

Krásna podvodníčka Anna, ktorá oblafla aj Billa Gatesa a a užívala si to

 Klamárka a  gamblerka 

Dojemná snímka sa jej však náramne hodil na to, aby presvedčila viac ako 600 dobrákov, medzi ktorými boli jej priatelia aj úplní cudzinci, aby jej prispeli na liečbu fiktívnej rakoviny. Nicole si tak prišla podvodom na horibilné sumu – v prepočte cca 55tisíc eur.

Peniaze potom rozfofrovala za svoj zhýralej štýl života. Za dovolenky v Taliansku a Španielsku, drahé nákupy a gamblerstvo, uviedol Daily Mail.

Do hazardu podľa súdu narvala v prepočte  65tisíc eur, čo je viac, než koľko vybrala od dôverčivých ľudí, ktorých napálila údajnou rakovinou. „Ste ľstivá a manipulatívna. Ste urážkou tých, ktorí naozaj čelia boju s rakovinou. Svojho času ste detailne opísala liečbu, ktorú ste mali podstupovať, aby ste si udržala tých, ktorých ste chytil do svojej pavučiny klamstiev,“ uviedol sudca Mark Weekes.

Tisíce ľudí prišli o peniaze! Hviezda Instagramu si za ne kúpila luxusný byt v Dubaji

 Kolegyňa jej rakovinu  neverila 

Nicole, ktorá je single matkou jedného syna, predtým pracovala ako manažérka. Nemenovaná podnikateľka, ktorá bola jej kolegyňou, vyhlásila: „Keď sa objavila výzva k zbierke na GoFundMe, povedala som kamarátke:, Neverím jej. ‘Nemohla som si však skutočne predstaviť, že by niekto klamal o niečom takom, zvlášť niekto, kto má syna. Musí mať naozaj problémy, keď urobí niečo v takom meradle.“ 

Jo Mappová (50) sa s Nicole zoznámila v škôlke, kam chodili synovia oboch žien. „Jej syn a môj syn boli priatelia. Stretávali sme sa na futbale a tak. Boli sme chvíľu kamarátky. Mohli ste poznať, že má záľubu v šampanskom. Vždy bola upravená. Jej syn bol dobre oblečený. Chcela byť známa ako niekto, kto má konexie,“ vyhlásila. Nicole dokonca tvrdila, že má kontakt na komika Sashu Barona Cohena.

Doktorka si požičala od svojej pacientky peniaze. Keď ich mala vrátiť, diagnostikovala jej demenciu

 Podvodníčka bola odsúdená na  väzenie 

Kvôli rakovine už Jo o jednu kamarátku prišla. Rozhodla sa preto Nicole pomôcť. Dokonca usporiadala niekoľko akcií na pomoc. Nakoniec jej odovzdala v prepočte necelých 2,5 tisíc eur. Keď jej lož praskla, bola v šoku. Z podvodu už bola Nicole usvedčená skôr. Teraz ju súd za neho poslal na dva roky a deväť mesiacov za mreže. Ako asi môže niesť správanie svojej klamárskej matky jej syn?