Tento príbeh znie ako scenár béčkového hororu s veľmi malým rozpočtom, ale naozaj sa odohral na brazílskej pláži Praia de Piedade. Osemnásťročný mladík Jose Ernestor da Silva plával v mori, ale zrazu pocítil obrovskú bolesť v tých najcitlivejších miestach. Ostrými zubami mu žralok odhryzol penis!

Jose nedával pozor na varovné cedule, ktoré upozorňovali na prítomnosť žralokov v hlbokých vodách v blízkosti pobrežia. Plával v nich so svojim bratom Ezekielom. Zatiaľ čo mal jeho súrodenec väčšie šťastie, Josému sa zahryzol žralok do genitálií a nohy.

„Žralok ho napadol v momente, keď mu členovia pobrežnej hliadky povedali, nech sa vráti bližšie k pobrežiu,“ povedal podľa Daily Mirroru požiarnik, ktorý bol blízko, keď sa incident odohral. Mladík bol vytiahnutý na pláž, kde sa ľudia snažili zastaviť jeho silné krvácanie.

„Žraločia uhryznutie amputovalo jeho stehennú kosť a penis. Stratil veľa krvi a je v kritickom stave, „ povedal medik z ambulancie Wagner Monteiro. Podľa neho je Jose v kritickom stave. Potom, čo bol prevezený do nemocnice, prekonal mladík zo šoku dva infarkty a bojuje o život.

Jozeho matka Elisangela dos Anjos

„Chodil tam tajne, pretože vedel, že by som si myslela, že je to nebezpečné. Nestrachovala som sa o neho, pretože som si myslela, že pobehuje niekde okolo domu. Keď som zistila, čo sa stalo, kričala som tak, že to počuli susedia,“ povedala matka Elisangela dos Anjos (42) webu JC Online.