Bitka o mŕtvolu s covid-19 medzi znepriatelenými pohrebákmi! 

Vzduchom lietali päste!

782

Zamestnanci dvoch konkurenčných pohrebných služieb predviedli absolútne neprofesionálne správanie. Pustili sa do seba počas práce priamo na patológii kvôli sporu o telo mŕtvej ženy. Zosnulá bola pozitívna na covid-19.Celá bizarná situácia nastala vo chvíli, keď si na patológiu do nemocnice prišla pre mŕtve telo jedna z tamojších pohrebných služieb a následne si ho odviezla do svojho sídla. Keď si potom pre telo prišla druhá služba, netušila, že už o prácu prišla.

„Odviezli ju bez toho, aby to rodina vedela, objednala si totiž pohreb u nás,“ povedala TV JOJ majiteľka pohrebné služby Jana Finíková. To ale odmieta druhá firma. Pozostalí ju údajne kontaktovali telefonicky. „Mali sme sa s nimi ráno stretnúť, medzitým sme sa rozhodli pre prevoz tela do pohrebného ústavu. Nikto nám nepovedal, že sa niečo ruší, aj ústne objednávku berieme ako záväznú,“ uviedol majiteľ firmy Roman Hagara. Podľa Finíkové ale mala jeho pohrebná služba čakať na písomný súhlas od rodiny, aby mohla telo z patológie vyzdvihnúť.

Otrasný zážitok! Ženu stredného veku pred dušičkami na cintoríne znásilnili!

Celá situácia eskalovala pred patológiou, kde sa obe firmy stretli. Jeden zo zamestnancov potom začal kričať, že sú jeho konkurenti zlodeji a podvodníci, ba dokonca únoscovia, tiež sa vyhrážal súdom. Následne ale každá firma uvádza niečo iné. Ich zástupcovia sa obviňujú z toho, kto ako prvý zaútočil fyzicky.

Nešťastný muž spí už viac ako 16 rokov s pozostatkami svojej manželky

Všetko tak bude musieť pravdepodobne vyriešiť polícia. Majiteľka pohrebnej služby totiž na konkurenciu podala trestné oznámenie.