Blondínku chytil záchvat „upratovania“ rozpútala v dovolenkovom raji hotové peklo.

1058

Pomiatla sa? Čo to do nej vošlo? To nikto nevie. Je však nad neba jasné, že s touto bláznivou blondínkou, ktorá rozpútala pri bazéne hotela Piscis v dovolenkovom letovisku San Antonio na španielskej Ibize hotové peklo, by ste v tom istom zariadení ubytovaní byť nechceli.

Na sebe mala len bikiny, v sebe rozhorčenie celého vojnového pluku. Potetovaná blondína začala znenazdajky besnieť, zúriť a zlostiť sa pri hotelovom bazéne. Jej vyčíňaniu pritom nikto neurobil prietrž.

 Plavčík sa jej radšej  vyhol 

Keď šiel okolo bazéna plavčík, vzal si len bokom batoh a nezasiahol. Žena hádzala do bazéna lehátka i stoly. Z hotela na ňu ľudia pokrikovali, nech vo svojom počínaní pokračuje a potleskom a hvízdaním ju povzbudzovali.

Úplne samo sa ponúka, že bola roztočená diva opitá, čo je pri konzumácii alkoholu na slniečku raz dva. Alebo že bola pod vplyvom zakázaných drog. Na prekvapenie to však podľa svedkov nebol ten prípad. Schmatol ju proste amok.

 Z hotela blondínku  vyhodili 

Hovorca spoločnosti Playasol Ibiza Hotels, ktorá hotel vlastní, potvrdil, že k besnenie blondíny u nich skutočne došlo. Nikto však nebol zranený a okrem plastového nábytku, ktorý sa skončil pod vodou, nedošlo k žiadnej väčšej škode.

Výtržnosti v dovolenkárskych chartrových lietadlách

„Išlo o ojedinelý incident, ktorý viedol k jej vylúčeniu z hotela, pretože porušila jeho pravidlá,“ uviedol pre The Sun. Temperamentný žena sa po vyhodení z hotela najskôr upokojila a odišla v pokoji. „Polícii sme nevolali,“ uzavrel hovorca.

Hororové video! Adrenalínový zážitok a boj o holý život zažil spolujazdec na rogale! Visel za ruky 1,2 km nad horami! Pilot ho totiž zabudol pripútať!