Dj Adam Sky sa vrhol na pomoc nahej kolegyne, vykrvácal pri jej záchrane

1160

Austrálsky DJ Adam Sky († 42) zomrel v sobotu na dovolenke v luxusnom rezorte na Bali. Muž sa vrhol na pomoc nahej kolegyne Zoie Lukiantcevaovej, ktorá spadla zo 4 metrov z plošiny, kde sú bazény, a zlomila si nohu. Sám pri jej záchrane preletel sklom a vykrvácal. Fanúšikom smutnú správu potvrdili na oficiálnej webovej stránke zosnulého dídžeja.

Známy DJ z Melbourne, vlastným menom Adam Neat († 42) trávil dovolenku na juhu Bali v rezorte Kuta. Keď jeho nahá kolegyne Zoia Lukiantcevaová v sobotu spadla zo 4 metrov z podlažia, kde sa nachádzajú bazény, a zlomila si nohu, rozhodol sa jej bežať na pomoc. Podľa informácií zo spravodajcu Nine News sám pri tom preletel sklom a preťal si veľkú tepnu.

Divné úmrtia 15: Na vodiča autobusu spadla okenná tabula z 27. poschodia. Na mieste bol mŕtvy

Policajti muža našli v kaluži krvi a oznámili, že v incidente hral úlohu tiež alkohol. Smutnú správu oznámili umelcovým fanúšikom na jeho oficiálnom webe.

Divné úmrtia 9

„S veľkou ľútosťou musíme potvrdiť, že Adam Neat zomrel pri fatálnej nehode, keď sa snažil pomôcť kamarátke, ktorá utrpela mnohopočetné zlomeniny na Bali v sobotu, 4. mája,“ stálo vo vyjadrení zverejnenom na sociálnej sieti.