Dvojičky Karissa a Kristina Shannonove prišli do sídla zakladateľa časopisu Playboy, keď mali iba osemnásť. V miestnej spoločnosti vydržali dva roky, psychické následky si ale vraj nesú dodnes. „Každý sex s Hefom bol ako znásilnenie,“ uviedla Karissa v novej dokumentárnej sérii Secrets od Playboy.

Dvojičky pracovali ako servírky v jednej reštaurácii, keď dostali ponuku fotiť pre Playboy. Polichotené prijali a ich snímky zaujali samotného Hefnera (†91). Nakoniec ich dokonca pozval k sebe do Los Angeles, aby sa nasťahovali do jeho legendárneho sídla.

Keď sestry prišli, vnímali celú záležitosť podľa svojich slov značne naivne. V tom čase im bolo len osemnásť, Hefner na druhej strane už prekročil osemdesiatku (v tom čase mal 83). Aj z toho dôvodu boli presvedčené, že s ním nikdy spať nebudú. Nakoniec sa ale stal pravý opak.

Na ich devätnáste narodeniny ich jedna z Hefnerových priateliek, Kendra Wilkinsonová, pozvala do jeho izby, aby si spoločne zafajčili marihuanu. Keď dievčatá prišli, Kendra ale nikde nebola, a namiesto toho na nich čakal Hef. Ten dvojčatám ponúkol pilulku proti úzkosti. Účinok bol taký silný, že boli podľa svojich slov dievčatá tak mimo, ako ešte nikdy v živote.

Dvojičky Karissa a Kristina Shannonove dnes

 K narodeninám incestná  trojka 

Potom im Hefner pritlačil hlavy k svojmu penisu, aby mu poskytli orálny sex. „Nikdy sme spolu nemali trojku, a nikdy sme ani nechceli,“ prezradila Kristina v dokumente. „A to boli naše devätnáste narodeniny. Na niečo také nikdy nezabudnete,“ dodala Karissa.

Pamela Anderson: Playboy bolo to najlepšie čo ma stretlo

Po tomto zážitku pochopili, že život v sídle rozhodne nebude taký jednoduchý, ako sa zdalo. „Len si to predstavte – na prsník vám siaha trasúca sa stará ruka. Je to ako mať sex so svojim dedkom. A on tam ležal, díval sa na nás, a opakoval ‘moje dieťatka, moje dieťatka, milujete ma’,“ rozprávala Karissa.

„Po tej noci mi pripadalo, že moje telo už nie je moje,“ zverila sa Kristina s tým, že sa cítila použitá a znechutená. Sestry sa v sídle rozhodli zostať, pretože sa báli o svoju kariéru. „Boli sme každú noc opité. Každú noc, aby sme to s ním zvládli,“ popísala Karissa.

Bývalé playmate popísali hrôzy vo vile Playboya! Orálny sex so psom aj brutálne týranie

 Nečakané  tehotenstvo 

Zlom prišiel, keď chcela Karissa podstúpiť plastickú operáciu. Po predoperačných testoch jej zazvonil telefón. „Ste tehotná,“ oznámil devätnásťročnému dievčaťu lekár a poslal ju skoro do mdlôb. Vtedy mu Karissa zakázala, aby to hovoril Hefovi alebo komukoľvek inému.

„Nechcela som, aby po mne chcel, aby som si to nechala. Nechcela som tam byť ešte viac zaseknutá, ako som už bola. Myslím, že to bol spôsob, ako ma kontrolovať ešte viac, ako ma mať ako na vodítku,“ zverila sa. Nakoniec podstúpila interrupciu.

Playboy konečne vracia na svoje stránky nahotu, ktorá k nemu patrí

„Kontroloval úplne všetko,“ pokračovala Karissa a dala tak za pravdu iným ženám, ktoré v sídle žili a tvrdili to isté. „Zakaždým, keď som to s ním robila, bolo to zneužitie,“ uviedla o sexe s Hefnerom. „Bolo to pre mňa ako znásilnenie. Používal kontrolné mechanizmy, som rada, že som išla na potrat,“ hovorí dnes.