Školou života či priamo univerzitou označuje herečka Pamela Anderson (49) svoju spoluprácu s magazínom Playboy. Nedávno sa pripojila ku kampani bojujúcej proti pornu, hoci sa sama pre spomínaný časopis niekoľkokrát vyzliekla a nechala fotografov mieriť objektívom aj na tie najintímnejšie miesta. Hviezda seriálu Pobrežná hliadka ale verí, že to zvládla so cťou.
    „Playboy bol mojou univerzitou, vždy hovorím, že som to celé absolvovala so cťou,“ priznala blonďavá kamarátka Juliana Assangea.

O autora kontroverzných Wikileaks sa teraz stará na ambasáde v Londýne. Chodí ho tam navštevovať a nosí mu dobroty. Aj preto sa špekuluje, že ich spája viac ako priateľstvo.

„Spoznala som ho vďaka Vivienne Westwood, ktorá nás chcela zoznámiť. Potom sme sa začali vídať každý mesiac a teraz sa vídame ešte častejšie. Myslím, že je jedným z najdôležitejších ľudí na svete, a tiež si myslím, že robí historické veci, je to veľmi dôležité. Je odvážny a obetoval sa nám veľmi, každému občanovi. Osobne som s ním prežila oveľa viac stimulujúcich rozhovorov než s ktorýmkoľvek z mojich manželov a milencov. Naším cieľom nebolo sa do seba zamilovať. Tie ohovárania mi ale lichotia. Myslím, že by som bola veľmi dobrou prvou dámou. Keby som si mala vybrať svetového vodcu, po ktorého boku by som chcela stať a ktorého podporovať, bol by to Julian Assange,“ vyhlásila Pamela.
    Blondínka sa v časopise Playboy prvýkrát objavila v roku 1989. Vďaka tomu tiež dostala rolu v seriáli Pobrežná hliadka. Na obálke sa objavila celkom trinásťkrát. V minulosti vyhlásila, že kvôli synom ľutuje pózovanie pre časopise, ale teraz tvrdí, že ju Brandon (19) a Dylan (17) podporujú.