Už od roku 2019 prebieha súd s bývalým vyhadzovačom a priateľom krásnej, bohatej britskej dedičky Anny Florence Reedovej (†22), ktorú našli mŕtvu vo švajčiarskej hotelovej izbe. Tam trávila čas práve so svojim partnerom drsného výzoru Marcom Schatzlom, ktorý dodnes tvrdí, že Annina smrť bola „len“ nehoda pri sexe. Súd je však presvedčený, že ju priateľ úkladne zavraždil.

Vyhadzovač nemeckého pôvodu Marc Schatzle (31) sa s dedičkou britského multimilionového konského biznisu Annou Florence Reedovú (†22) podľa Daily Mail zoznámil v roku 2019 v Thajsku, kde boli obaja samostatne na dovolenke. Anna si mohla vyhadzovať z kopýtka o niečo viac, čo na nej Schatzla, zdá sa – okrem dievčiny krásy – zrejme priťahovalo zo všetkého najviac.

Vyhadzovač nemeckého pôvodu Marc Schatzle

Potom začali spolu cestovať… a veľa míňať. Večer pred Anninou smrťou, to už sa nachádzali pre zmenu vo Švajčiarsku v luxusnom rezorte pri jazere Maggiore, si mali otvoriť fľašu šampanského v cene 136 dolárov. Dievčinu potom našli uškrtenú v kúpeľni izby. Priateľ jej smrť zvádzal a doteraz zvádza na drsné sexuálne hrátky, ktoré sa im vymkli z ruky. Druhá strana je naopak presvedčená, že Annu zámerne uškrtil práve Schatzle, a to zo zištných dôvodov.

Zomrel dedič ropného impéria John Gilbert Getty (†52). Našli ho sedieť v lotosovom kvete

Svedčilo by o tom napríklad to, že bol v čase, keď sa dal pár dohromady, silno zadlžený a po zoznámení jeho výdavky ešte vzrástli. Dôkazom jeho nekalých úmyslov by mohol byť aj fakt, že v hotelovom výťahu veľmi starostlivo schoval Anninu kreditnú kartu. Schatzle však pred súdom, ktorý stále beží, tvrdí, že tak urobil len zo žartu.

Honorárny konzul v Monaku, nechal kvôli dedičstvu zavraždiť miliardárku. Dostal doživotie

Podľa žalobcov je však pravdepodobné, že si kartu chcel uschovať k neskoršiemu použitiu. Ako súd sa Schatzlem dopadne, ukáže čas. Podľa doterajšieho vývoja sa ale zdá, že jeho osud sa povážlivo nahýba.

Svojich rodičov vraj rozsekala sekerou a z krvavého dedičstva si zaobstarala luxusnú vilu.