Dvadsaťšesť ročný model skolaboval s penou na ústach priamo na móle. Čo ho zabilo?

768

Smrť mladého brazílskeho modela Tales Soares priamo na móle šokovala celý módny svet. Jeho agent povedal médiám, že lekári špekulujú o vrodenej neliečenej vade.

Agent zosnulého modela Rogério Campaneli oznámil brazílskej televízii FocusOn News že doktori zisťujú, čo presne spôsobilo modelov náhly skon. „Lekári predpokladajú, že Tales mal nejakú neliečenú vrodenú vadu,“ uviedol.

Šokovaní diváci doslova vyskočili zo svojich sedačiek, keď mladík „zakopol“ o svoju šnúrku počas nedeľnej prehliadky pre módnu značku Ocksa. Niektorí si v prvej chvíli mysleli, že išlo o súčasť vystúpenia.

„Celé sa to zbehlo to tak rýchlo,“ vypovedal agent. „V zákulisí pobozkal kamaráta, ktorý ho nasledoval a ako obvykle sebaisto prídete na vaše mólo. Náhle však zakopne, stratil rovnováhu a zosunul sa k zemi,“ opísal.

Soares podľa dostupných informácií vyznával zdravý životný štýl, bol vegetariánom a vyvaroval sa konzumáciám drog. Jeho zdrvená sestra Gabrielle Gomesová povedala brazílskym médiám, že model pravidelne chodil na kontroly k doktorovi a o žiadnych jeho zdravotných problémoch nemala žiadne tušenie. „Ja a mamka sme mali s bratom videohovor chvíľu pred tým, než prehliadka začala. Hovoril nám, že sa má skvele a zrovna dojedol mrkva,“ uviedla plačúc.

„Sme zdesené a zdrvenej tým, čo sa stalo. Bol fit, zdravo sa stravoval a denne posilňoval. Venoval sa cvičenie crossfit a joge,“ dodala v slzách. Príčinu smrti naďalej vyšetruje polícia.