Jednoducho, poďme si udrieť! S boxermi a nožmi. Šokujúce odhalenie! Polícia po 18 rokoch obvinili vplyvného advokáta!

Paradoxné je, že Puškára zradil jeho blízky priateľ Vladimír.

781

Na Tyršovom nábreží v Bratislave bol v roku 2005 brutálne ubodaný študent Daniel Tupý (†21). Jeho nezmyselná smrť otriasla celým Slovenskom. Nasledovali búrlivé protesty proti extrémizmu, pretože zabiť ho mali priaznivci krajnej pravice. Vrah nebol doteraz chytený. To by sa ale mohlo zmeniť. Polícia teraz nečakane obvinila vplyvného slovenského advokáta Adama Puškára

 Nevyberali si  seberovných 

Advokát Adam Puškár (39) je hlavným podozrivým, ktorý mal pred 18 rokmi dobodať Tupého. Kľúčovým svedkom je jeho kamarát Vladimír. Ten opísal, čo sa dialo na Tyršovom nábreží v Bratislave, keď partia skinhedov napadla skupinu študentov.

Na niekoľkých z nich vybehla partia extrémistov vyzbrojená boxermi a nožmi. „Počas útoku mal jeden z útočníkov kričať: ‚Ty vyje*aný antifák, vieš, kto my sme? My sme skinhedi,‘“ píše vyšetrovateľ v uznesení o obvinení. V mele, ktorá trvala len chvíľu, zostal po útoku na zemi ležať práve Daniel Tupý.

Krásna a nebezpečná, bitkárka Sarah ide do väzenia! 5,5 roka za bitku na diskotéke

Bol piatok 4. novembra 2005, keď sa dvadsaťjedenročný študent filozofickej fakulty Daniel Tupý pôvodom zo Žiliny vydal s niekoľkými kamarátmi pobaviť sa do mesta. Bežný piatkový večer však skončil chladnokrvnou vraždou.

Skupinku kamarátov napadli na Tyršovom nábreží v Bratislave neďaleko Dunaja neznámi útočníci. Mladíkov agresori surovo skopali a zbili boxery. Niektorí chlapci skončili s bodnými poraneniami. Medzi nimi bol práve dvadsaťjedenročný Daniel. Útočníci študentovi zasadili sedem bodných rán a nedali mu tak šancu na prežitie. Daniel svojim zraneniam zakrátko podľahol.

Je polícia bližšie k vrahovi študenta Daniela Tupého? Od jeho brutálnej vraždy uplynulo 13 rokov

 Dôjde prípad po 18 rokoch do svojho  konca? 

Študentova vražda vtedy medzi slovenskou verejnosťou vyvolala búrlivé protesty proti extrémizmu. Krátko po čine totiž niekoľko okolností naznačovalo, že vraždu spáchal niekto zo sympatizantov krajnej pravice. Pred súdom potom v prípade stálo päť ľudí, ktorých v roku 2009 súd prvého stupňa obžaloby oslobodil. Podľa súdneho verdiktu sa nepodarilo dokázať, že majú vraždu na svedomí.

Dlhé roky zostávala brutálna vražda študenta nevydareným kriminalistickým pomníčkom, to by sa ale mohlo čoskoro zmeniť. V utorok polícia informovala verejnosť o tom, že v prípade zavraždeného Daniela zadržala osem ľudí. Tie krátko potom prepustila na slobodu bez obvinenia. Následne ale kriminalisti zadržali ďalšie dve osoby a medzi nimi už bol zrejme ten, koho hľadali. Ešte vo štvrtok večer bol jeden zo zadržaných obvinený.

Zrodený na zabíjanie! Donald Gaskins keď mal s niekým spor jednoducho ho zabil.

 Paradoxné je, že Puškára zradil  jeho blízky priateľ Vladimír

„Prišiel do tej bitky a narazil na Adama Puškára. Videl ho, ako so zatvorenou päsťou udieral neznámeho muža. Ten muž ležal na zemi, Adam stál nad ním a videl, ako do oblasti hornej časti tela tohto muža vykonával pohyb rukou zhora nadol, a to viackrát. Bolo to strašne rýchle, nepamätá si, že by sa ten muž nejako bránil,“ reprodukoval Vladimírove slová vyšetrovateľ.

 Obvinený získal najvyššiu bezpečnostnú  previerku 

„Obvinený je zadržaný a v súčasnosti s ním vyšetrovatelia vykonávajú procesné úkony. Následne rozhodneme o ďalšom postupe,“ potvrdil informáciu hovorca slovenského policajného prezídia Michal Slivka. Policajný prezident Štefan Hamran doplnil, že polícia v prípade postupne zadržala dokopy desať ľudí, z nich potom osem prepustila.

Hororový boj na život a na smrť! Dvaja muži na ulici za bieleho dňa bojovali mačetami, skončili v nemocnici

Obvineným mužom má byť podľa slovenských médií známy advokát Adam P. Ten v minulosti navštevoval rovnako ako zavraždený Daniel Univerzitu Komenského v Bratislave. Podľa televízie Markíza advokát dokonca v roku 2009 získal najvyššiu bezpečnostnú previerku od Národného bezpečnostného úradu a to na stupeň „prísne tajné“. Adam P. tiež zastupoval ako advokát aj Jaroslava P., ktorý bol v roku 2021 odsúdený za výrobu a držanie extrémistických materiálov.