Mať garáž plnú luxusných áut a byť úspešnou modelkou – to boli životné plány Sarah Chlebkovej (24). Lenže dievča má dosť prudkú povahu a pre ranu nejde ďaleko. Útok na Denisu (17), ktorú na diskotéke porezala pohárom, modelkine plány razantne zmenil: Divoká modelka Sarah si vo väzení definitívne odsedí 5,5 roka.

„Tancovala som tanečný štýl Shuffle od Michaela Jacksona. Na parkete bola tlačenica. Zrazu ma niekto potiahol za vlasy a na tvári mi pristál pohár. Všade bola krv,“ zaspomínala na súde napadnutá Denisa.

Podľa znalcov mala dievča šťastie, že črepy nezasiahli oko, v tom prípade by totiž mohlo byť zranenie ďaleko fatálnejšie.

Sarah sa k útoku čiastočne priznala. Uviedla, že jej chcela za nevhodné správanie vlepiť facku, ale zabudla, že má v ruke pohár … „Je mi to ľúto,“ kajala sa na súde.

 Nekompromisná  súd 

Ona i jej obhajkyňa sa so všetkými silami snažili súdy obmäkčiť. „Klientku celá vec mrzí. K činu došlo za určitého emočného vypätia a stresu, kedy došlo k nezhodám medzi dvoma mladými ženami. Na súde nechceme docieliť zbavenie viny klientky, keďže sa čiastočne priznala, ale trestu pod sadzbou, aby obžalovaná nemusela ísť do výkonu trestu, kam určite nepatrí,“ obhajovala na súde modelku jej obhajkyňa Jarmila Lipnická Pešlová.

Márne. S rozsudkom 5,5 roka, ktorý vyriekol Krajský súd v Ostrave, sa stotožnil aj Vrchný súd v Olomouci a teraz aj Najvyšší súd v Brne. Trest je tak definitívny.

 Trikrát a  dosť 

Pre Divokú Sarah to totiž nebol prvý incident. V minulosti podobne napadla už dve ženy! Po prvom útoku jej pomohla amnestia vtedajšieho prezidenta Václava Klausa. V roku 2014 potom v bare v ostravskej Stodolní ulici napadla inú ženu. Aj vtedy ju udrela pohárom do hlavy. Dostala podmienku tri roky so skúšobnou dobou až do roku 2020. Z toho si ale nič nerobí a prišiel tretí útok v Orlovej.

Bitkárka z TV JOJ sa pobila do krvi

Modelka, ktorá v minulosti súťažila napríklad v Miss Erotika v Bratislave a pýši sa mierami 94-74-94, tak teraz bude obliekať „slušivý“ väzenský mundúr.