Po dvoch mesiacoch preverovania polícia obvinila majiteľa penziónu v Čechách na Trutnovsku zo sliedenia hostí. Muž sa hájil, že kameru používal kvôli ničenie majetku a bolo to len jeden deň. Polícia ale mala v jeho notebooku objaviť dôkazy, ktoré všetkých šokovali!

Podivné žiarovky priamo v kúpeľni si všimli turisti z Poľska – smolou pre majiteľov penziónu bolo, že išlo o policajta. V žiarovke spoznali skrytú kameru a celú vec okamžite nahlásili. Po dvoch mesiacoch vyšetrovania česká polícia vzniesla obvinenia.

 Notebook ukázal zvrhlú  pravdu 

„Od mesiaca augusta roku 2018 do februára 2019 neoprávnene nahrával ubytovaných hostí. Zistili sme viac ako 50 nahraných súborov. Nahrávacie zariadenie muž postupne premiestňoval po izbách,“ uviedol podľa serveru TN.cz policajný hovorca Lukáš Vincenc.

Neboli ste náhodou ubytovaný v tomto penzióne?

Už v prvých dňoch, keď sa celá vec prevalila, sa majiteľ penziónu hájil, že žiarovku s kamerou kúpil, pretože hostia mu často ničili vybavenie izieb – do kúpeľne ju dal pretože vraj mala moc veľký závit. Podľa neho tam bola len jeden deň a len kvôli tomu, že ju pred príchodom hostí zabudol vybrať.

Weinstein chcel škandál ututlať. Pomáhala mu aj bývalá agentka Mossadu

Lenže keď policajti nahliadli do záznamov v jeho notebooku, ukázalo sa, že je všetko úplne inak. Podľa polície boli na záznamoch vyzlečené turistky. „Vykonávajú osobnú hygienu či sa prezliekajú,“ opísal Vincenc. Poškodených je údajne dvadsať osem.

Billa Cosbyho uznali vinným zo znásilnenia, hrozí, že v base dožije

Na otázky médií majiteľ penziónu teraz nereaguje. Za poškodzovanie cudzích práv mu hrozia až dva roky vo väzení.