Make-upové trendy

1564

Metalic chic

Túto sezónu sa všetky odtiene metalických farieb usadia na naše horné a dolné viečka. Chanel skombinoval striebornú a zlatú tak božsky, že každá z jeho modeliek vyzerá ako anjel. Na večer sa nechajte zviesť typickým smoky eyes líčením a na vytvorenie AHA efektu pridajte do vnútorného kútika oka buď zlatú alebo striebornú, ktorá vám krásne otvorí a opticky zväčší oči! 

 

Bridgete Bardot sa vracia! 

Fešákov budeme túto sezónu loviť na uhrančivý pohľad, ktorý si vykúzlime vďaka očným linkám. Absolútnym hitom na tohtoročných prehliadkach bola kombinácia hrubých očných liniek a smoky eyes s decentným zvyškom make – upu. Cez deň použite namiesto čiernych očných liniek farebné alebo hnedé tóny očných liniek, ktoré sú menej výrazné ako čierne. Vďaka nim budú vaše oči nenútene zvýraznené. 

 

Prirodzený look 

Ak patríte k vyznávačkám prirodzeného líčenia, radujte sa! Sezóna praje prírodnému líčeniu, prirodzene krásnej a žiarivej pleti. Pokiaľ nemáte od prírody dokonalú pokožku, zažehnajte všetky chybičky krásy tekutým makeupom z olejovou textúrou, vďaka ktorému sa bude vaša pleť okúzľujúco lesknúť. Takto zúročíte svoje pekné črty tváre. Pokiaľ sa cítite príliš naho, použite farbu na líčka v odtieňoch pastelovo ružovej alebo broskyňovej. Na vyčarovanie letného opálenia použite líčka o tón tmavšie, ako je váš prirodzený tón pleti. 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAMERIKA
Ďalší článokAž na doraz
Avatar
Online Magazine pre všetkých.