Muž na ulici ukazoval ľuďom batoh s odrezanou ľudskou hlavou! Všetci si mysleli, že ide o nechutný halloweensky žart, ale nebol

Podľa všetkého patrila jeho priateľovi

957

Muž v španielskej Huelva ukazoval ľuďom na ulici odrezanú ľudskú hlavu. Tú potom aj s batohom vyhodil do kontajnera. Všetci si mysleli, že ide o nechutný halloweensky žart. Ukázalo sa však, že išlo o skutočnú ľudskú hlavu, patriacu jeho známemu!

Chodil s hlavou po ulici a veselo ju ukazoval okoloidúcim, medzi ktorými boli aj deti. Svedkovia incidentu to považovali za nechutný a nevydarený halloweensky žart. Potom niekto nahlásil podozrivé správanie muža na polícii. Ten hodil hlavu aj s batohom do kontajnera a v zhone zmizol.

Islamský terorista zabíjal pred kostolom Notre-Dame!  Dvoma obetiam odrezal hlavu!

Polícia z juhozápadného mesta Huelva, nachádzajúceho sa blízko španielskych hraníc s Portugalskom, potvrdila, že muž bol chytený v byte neďaleko kontajnera a okolo 21:00 prebehlo zatknutie. V príbytku našli aj zvyšok tela obete vo veku okolo 50 rokov, ktorý bol podľa všetkého priateľom zadržaného. Ani jeden muž nebol menovaný.

Nekrofilný vrah, ktorý jednej žene pred sexom odrezal hlavu, dostal doživotie v troch štátoch, v ktorých vraždil

Kontajner, ktorý si muž vybral k odhodenie hlavy, sa nachádza na hlavnej triede Huelva zvanej Avenida de Pio XII. Polícia sa k strašnému nálezu zatiaľ nevyjadrila, súd v Huelva medzitým nariadil, aby k incidentu nikto nerobil žiadne vyhlásenia vzhľadom k počiatočnej fáze vyšetrovania.