Otrasná krutosť! Martin ubil bulteriéra lopatou a páčidlom!

836

S nepochopiteľnou krutosťou ubil Martin K. (25) vlani v auguste svojho bulteriéra Swana (†6). Zasadil mu rany lopatou aj páčidlom do hlavy! Nebohé zmučené zviera potom zakopal v lese. Na súde sa priznal, hrozia mu tri roky väzenia.

Metrovú oceľovú tyč schmatol Martin K. po polnoci vlani 8. augusta. Psa udrel do hlavy takou silou, že sa prehla aj klietka, v ktorej mal koterec. Bol to ale len začiatok bezbrehej krutosti. Otraseného Swana vytiahol z klietky a lebku mu rozťal páčidlom!

Vyfasoval kriminál za týranie zvierat! Mačky umierali dlho a v krutých bolestiach

Pes chrčal a zavýjal, stále žil. Tyran ho naložil do auta a v lese mu uštedril ďalšiu ranu lopatou. Tentoraz už smrteľnú. Telo zvieraťa potom zakopal.

Na súde sa tyran Martin priznal: „Šialene moc toho ľutujem, čo som urobil,“ kajal sa, tvrdil však, že ho zviera napadlo.

Kedy už skončí týranie psov v rómskych osadách? Kvôli vážnej kožnej chorobe šteňa takmer ubili na smrť

 O krádeži motorky vraj nič  nevie 

Súd bol odročený, pretože druhú časť obžaloby – krádež motorky Martin K. odmietol. Motocykel mal ukradnúť z garáže pri rodinnom domčeku v Petřkoviciach predvlani v júli. Vliezol dovnútra podľa žaloby oknom, otvoril si dvere, a odišiel. „O tom neviem, že by som tam niečo vzal,“ dušoval sa. Sudkyňa tak hlavné pojednávanie odročila na december.

Za týranie šteňaťa dostal Jakub 3 roky natvrdo!

Na chodbe súdu svojho násilníckeho syna chránil vlastným telom jeho otec. V súdnej sieni potom vypočul jeho priznanie bez hnutia brvou.