Pandy veľké patria medzi najohrozenejšie živočíšne druhy na planéte Zem. Jedným z hlavných dôvodov, prečo tomu tak je, je ich nechuť k sexu. Samice sú pripravené na párenie iba dva alebo tri dni v roku, a ak samci zrovna spia (to pandy robia zhruba 16 hodín denne), máju smolu.
Vedci sa samozrejme snažia rôzne podnecovať ich sexuálnu aktivitu pomocou hudby, Viagry, masáží a iných techník, lenže… Pandy niektorými vlastnosťami nie sú až tak vzdialené od ľudí a ako najefektívnejší spôsob ako ich prinútiť k sexu sa ukázalo sledovanie porna. Nie ľudského, ale pandieho! Háčik je v tom, že existuje strašne málo záberov, ako si to rozdávajú dve pandy. A tak vstúpil do hry Pornhub.

Kúpte kostým a sexujte pre dobrú vec

Možno ste si už všimli, že na Pornhub pribudla nová kategória – Panda Style. Do nej patria všetky videá, v ktorých sú ľudia s kostýmom pánd. Pridať sa môžete aj vy, nahrávanie do tejto kategórie je prístupné každému. Pornhub za každé video nahraté do tejto kategórie daruje 100 dolárov na zachovanie pandy veľkej. A počíta sa aj zhliadnutí – za každé ide pandám 1 cent.

Kto nemá kostým, tomu vraj stačí čierna a biela farba na telo, takže sa nevyhovárajte. V pandom kožúšku vás navyše nikto nespozná.