Dvadsaťšesťročná vojačka z Veľkej Británie má veľké starosti. Pozornosť medzi kolegami na seba strhla, keď sa na internete objavili stovky jej fotografií vo vyzývavých pózach. V armáde ale zostane, zastal sa jej aj jej veliaci dôstojník.

Vojačka Briona Murrayová sa musí spovedať. Briona je v armáde cez rok a pol, sa teraz určite červená, kedykoľvek prejde po kasárňach, potom čo na internet preniklo jej staré tajomstvo.

Erotické stránky po celom Anglicku zaplavili jej fotografie,

na ktorých pózuje v rozličnom oblečení aj bez. Ako to tak už býva počas fotenia ju pri pózovaní pred fotoaparátom niekto aj natočil a nakoniec všetko ľuďom naservíroval na web.

Fotomodelka s prezývkou Briony M., ktorá svoju kariéru podľa jednej z erotických stránok začala v roku 2013, tak má teraz veľké problémy. Vojaci sa ale postavili na jej stranu.

„Armáda berie všetkých,“ povedal jeden vojak denníku The Sun. „Nie je s nami veľmi dlho, je ale už preverená a vieme, že je plná prekvapení,“ dodal. Briony verejnosti oznámila, že už s kariérou v erotickom priemysle skončila, posledná fotky vraj boli nadobudnuté rok pred nástupom do služby.

Mladý muž si spestril cestu z práce orálnym sexom, oklamaný „manžel“ ho potom dovliekol k bankomatu

„Každý prišiel s nejakou minulosťou,“ postavil sa za Briony jej veliaci dôstojník. „Ona je predovšetkým vynikajúci vojak a to je predsa to najdôležitejšie,“ dodal a celú udalosť tým uzavrel.