Náročné požiadavky a správanie primadony vojvodkyne Meghan Markle (37) už nerozdýchalo niekoľko zamestnancov kráľovského paláca. Tí radšej skončili, než aby jej ďalej slúžili a zápasili s jej rozmarmi. Správanie Meghan teraz kritizuje tiež jej otec, ktorý svoju dcéru ani nespoznáva. „Vypomstí sa jej to,“ hovorí.

V posledných niekoľkých mesiacoch plní predné stránky väčšiny svetových médií hašterivosť a náročné požiadavky vojvodkyňa Meghan Markle (37). Manželka princa Harryho (34) už stihla od májovej svadby naštvať veľkú časť Británie. A to napríklad nedodržiavaním kráľovského protokolu a svojím rozmarným správaním, ktoré malo za následok rezignáciu niekoľkých dlhoročných zamestnancov v kráľovskom paláci. Tí totiž majú plné zuby jej nezmyselných požiadaviek.

 Meghan sa  zmenila 

Meghan je zvyknutá vstávať už vo 4:30 ráno, aby mohla v pokoji cvičiť jogu. Lenže rovnako tak očakáva, že budú v pozore aj všetci zamestnanci kráľovskej rodiny. Nejedno obočie pozdvihla aj priamo v kráľovskej rodine. Naposledy vytočila dokonca aj samotnú kráľovnú Alžbetu (92). Tá zamietla požiadavku od Meghan nechať po kaplnke svätého Juraja rozmiestniť osviežovače vzduchu. Dôvod? Zdala sa jej zatuchnutá!

 To sa jej  vypomstí 

Teraz sa do konverzácie ohľadom správania manželky princa Harryho rozhodol vstúpiť aj jej otec Thomas Markle (74). Je všeobecne známe, že od doby, čo Meghan začala s princom randiť, ​​je vzťah Thomasa a Meghan viac menej na bode mrazu. Chýbal totiž aj na kráľovskej svadbe. V rozhovore pre britský denník The Daily Mail sa teraz otec vojvodkyne rozhovoril, že v jej správaní svoju dcéru rozhodne nespoznáva.

Z Meghan po svadbe princezná nebude

„Meghan, ktorú poznám, bývala milá, prívetivá a dobrosrdečná. Vždy mala síce vysoké nároky, nikdy ale nebola neslušná alebo hrubá. Nechcem povedať alebo urobiť niečo, čo by Meghan mohlo uškodiť, ale bojím sa, že si takto ublíži,“ priznal Thomas Markle.

Brat Meghan napísal princovi Harrymu list, kde mu radí „Neber si ju, robíš chybu! Ona je …

„Meghan vyrastala na pľaci, kde sa natáčali filmy. Učil som ju mať rešpekt ku všetkým zamestnancom. Ku mne nikdy hrubá nebola, ale jej správanie teraz rozhodne nespoznávam,“ vyjadril sa k výpovedi niekoľkých zamestnancov kráľovského paláca. Aj napriek tomu Thomas dúfa, že sa ich cesty zase v blízkej dobe stretnú. Ich vzájomné puto totiž označil ako „nezlomiteľné“.

Z princeznej rebelka, taká bola britská princezná Margaret